Material Design'a sahip en iyi 20 uygulama!

Google'ın Material Design tasarım kurallarını temel alan en iyi 20 Android uygulamasını seçtik!

  • Zeynel A. Öztürk
Material Design'a sahip en iyi 20 uygulama!

Google'ın yeni tasarım esaslarını ortaya çıkarmasından itibaren uygulama geliştiricileri, Material Design'a yönelmeye başladılar. Google'ın yeni Material Design'ını temel alan ve bunu başarıyla yapan 20 uygulamayı bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Google'ın Material Design tasarım kuralları, uygulamaların Android'li cihazlarda nasıl görünmesi gerektiği konusunu netleştiriyor. Bugün itibariyle Google Play'de birçok uygulamanın Material Design'ı kabullendiğini görmek mümkün. Google'ın YouTube, Chrome ve Maps gibi kendi geliştirdiği uygulamalar ise, Material Design'ı kullanan uygulamalar için verilebilecek en iyi örnekler arasında.

Material Design'ı kullanan en iyi 20 uygulamayı galerimizde inceleyebilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

microsofta benzedi bu da. nereye gidiyoruz...

Microsoft'un modern arayüzünü sevmeyenler bunu da sevmeyecektir :p ama bence çok hoş duruyor böyle sadeliği esas alan tasarımlar.

@14 Mayıs 2015 12:20 biri normal ikon, diğer kutu. metrodan nefret ediyorum, meterial dizayna aşığım. ne olacak?

ulan bu sadelik akımı yıllaar önce windows phone 7 ile başladı...

Şimdi bu tasarımı android kullanıcıları gerçekten beğendi mi? Resmen androidin hantallığının verdiği rahatsızlıktan dolayı tasarımları light hale getirmeye çalışmışlar. Ortaya da hiçbirşeye benzemeyen, çocuk işi gibi bir iş çıkmış! Sen şimdi 8 çekirdekli ve 4gb ramli telinde bunu mu kullanacaksın? Çok afedersin, saf mısın?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost