Media Markt'tan öğrencilere büyük fırsat...

Media Markt, 4 lise öğrencisine Almanya'da üniversite eğitimi için burs vermeye hazırlanıyor.

Media Markt'tan 4 lise öğrencisine burs
Media Markt'tan 4 öğrenciye burs fırsatı

Media Markt, geleceğe yönelik yeni yetenek arayışlarına verdiği önem çerçevesinde, perakende yönetimine ilgi duyan lise son sınıf öğrencilerine mükemmel bir fırsat sunuyor.

2009 yılında liseden mezun olacak dört öğrenci, Almanya'daki Ingolstadt Uygulamalı Bilimler Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Uluslararası Perakende Yönetimi programına katılma şansı bulacak. Hem çalışıp hem de eğitim görme imkanı sunan programda, öncelikle iş idaresi (işletmecilik) konusunda temel dersler ve ardından perakende yönetimi alanındaki daha ileri düzey derslerle eğitim verilecek. İngilizce olarak görülecek eğitim programının ara tatillerinde ise derslerle ilgili Media Saturn bünyesinde stajlar gerçekleştirilecek.

Ayrıca eğitim süresi boyunca Media Markt aylık brüt 1.000 euro bursla öğrencilere de destek olacak. Yedi dönem sürecek olan eğitim sonunda öğrenciler Edebi Bilimler derecesi ile mezun olacaklar.

Eğitim programıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için, www.media-saturn.com sitesindeki İş ve Kariyer sayfası; Almanya'da eğitime ilişkin ayrıntılı bilgi için ise www.daad.de sayfası ve www.mediamarkt.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

istedikleri koşullara uyan birisi varsa ben karşıların onun masraflarını :)

Keşke lise son sınıfta olsaydım da katılsaydım bu programa. Şu anda üniversite son sınıftayım acaba MediaMarkt banada bir program ayarlarmı? Şöyle yüksek lisans fena olmaz hani :)

walla böle bir programa kim katılmak istemezki ....

konunun teknoloji ile alakası ne onu anlayamadım ben !

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play