Mehmetçik'e cep müjdesi!

Askere cepten iletişim olanağı, ilk kez ve sadece Turkcell'de.

Mehmetçik'e cep müjdesi!

Turkcell, er ve erbaşların belirli koşul ve saatlerde kışlada cep telefonu kullanımının Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından serbest bırakılması kararı üzerine hazırlıklarını tamamladı. Vatanî görevini yapmakta olan askerlerin sevdikleriyle iletişim kurabilmesi için altyapısını hazır hale getiren Turkcell, 20 Nisan'dan itibaren Askercell'i kullanıma açacak.

Kışlada 5 mobil 2 sabit numara serbest

Askercell aboneleri, hafta içi 08:00-18:00 saatleri dışında, önceden tanımlayacakları 5 mobil ve 2 sabit numara ile serbestçe konuşup mesajlaşabilecek. Turkcell'in Askercell servisinden faydalanan askerler, Türkiye'nin neresinde olurlarsa olsunlar yakınlarına seslerini duyurma imkânı bulacak. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin belirlediği koşullar gereği, Askercell hatları veri kullanımına kapalı olacak.

Askercell'e özel paketler

Turkcell, Mehmetçik'in askerlik süresince yakınlarıyla hasret giderebilmesi için avantajlı konuşma ve mesajlaşma paketleri sunuyor. Ön ödemeli Askercell aboneleri 15 TL'ye 400 dakika konuşma ve 5 TL'ye 1000 SMS satın alabiliyor. İkili Paket kolaylığından faydalanmak isteyen askerler, 20 TL ödeyerek 400 dakika ve 1000 SMS'i birlikte alabiliyor.

Turkcell, 20 TL'lik yükleme yapan ya da İkili Paket'i tercih eden Askercell'lilere sabit telefonlarla 180 dakika görüşme hediye ediyor.

Askercell servisi aboneleri, yukarıdaki özel paketler dışında Turkcell'in ön ödemeli abonelerine sunduğu tüm paket ve tarifeden faydalanma hakkına da sahip. 

81 ilde kesintisiz iletişim

Önceden Turkcell müşterisi olan er ve erbaşlar, Türkiye'nin 81 ilinde bulunan tüm Turkcell İletişim Merkezleri'nde Askercell servisine kolayca abone olabiliyor. Henüz Turkcell'li olmayan askerlerin ise numaralarını Turkcell faturasıza taşımaları gerekiyor.

ASKERCELL'E ÖZEL PAKETLER

Askercell 400Dk: 15TL -> 400 Dk " ASKER 400DK -> 2222
Askercell 1000SMS: 5TL -> 1000 SMS " ASKER 1000SMS -> 2222 
Askercell İkili: 20TL -> 400 Dk + 1000SMS " ASKER IKILI -> 2222

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Niye turkcell ben dilediğimi seçerim kardeşim doğrumu bu şimdi özelliği ne bunların avea vodafone olunca güvenlik sorunu mu oluyor yoksa

@14 Nis 2015 19:13 dilediğini seçemiyorsun işte. turkcell ile anlaşma yapılmış. biraz okumasını öğrenin

ya askerde şuan 3 telefonlu adam var görsen inanmazsın birini nöbete götürüyor yanında (şarjı uzun gidiyor diye ) diğeri Akıllı cihaz oyun vs oynuyor , 3. emanete veriyor kendi telefonu diye

bu ne şimdi. bütün askerler elinde telefonla gezecekler, içindeki hattın ne tarifesi olduğunu kim ne bilecek. gider başka bir tarifeye geçer olur biter... bu gerçekleşirse terör örgütlerine sürekli haber uçurur dururlar bazıları artık.

İstediğini seç. Adamlar kampanya yapmış askere chipte onu reklam ediyor.. Mesele bundan ibaret.

Şafak 46 ;) gerek yok bunlara. Gece ambulanscıdan sevgilerle...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost