Meraklı gözlerden koruyan iPad kılıfı!

Leitz'ın özel tablet kılıfı, sizi etrafınızdaki meraklı gözlerden ve lekelerden bakın nasıl koruyor!

Meraklı gözlerden koruyan iPad kılıfı!

Leitz'tan iPad'leri çizilmeye, lekeye ve meraklı gözlere karşı koruyan Leitz Complete Gizlilik Filtreli Kılıf! Yeni "Gizlilik Filtreli Kılıf" sayesinde mobil çalışanlar, iPad ekranlarında yer alan önemli bilgilerini meraklı gözlerden koruyabiliyor. Kullanıcılar kristal netliğindeki görüntülere bakarken, trende, uçakta ya da otobüste yan koltukta oturanlar iPad'e baktıklarında yalnızca siyah bir yüzey görebiliyor.

Veri güvenliği ve gizliliği tüm dünyada kurumların ve bireylerin üzerine en çok eğildiği konuların başında geliyor. Özel hayatlarının ifşa edilmesini, önemli bilgilerinin çalınmasını engellemek isteyen şirketler ve bireyler, aldıkları önlemleri artırma yoluna gidiyor.  
Bireysel ve profesyonel kullanım alanında en çok tercih edilen cihazlardan biri olan iPad, güvenlik endişesinin yoğunlaştığı unsurların başında geliyor. Hassas retina ekranı çizilmelere karşı fazla direnç gösteremezken, trende, otobüste ya da uçakta meraklı gözlerin de hedefi oluyor. Ekranda yer alan ve belki de hayati nitelikte önem taşıyan bilgiler kısa bir süre içerisinde başkaları tarafından görülebiliyor ve kötü amaçlar için kullanılabiliyor.

120 yılı aşkın süredir modern yaşamı kolaylaştıran yenilikçi çözümlerin üreticisi Leitz, Complete serisine ait "Gizlilik Filtreli Kılıf" ile bu endişeleri gideriyor. iPad ve iPad Mini için tasarlanan kılıf, esnek ön kapağı ve entegre ekran gizlilik filtresi sayesinde kullanıcı dışındaki hiçbir gözün iPad ekranını görememesini sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mesajkaşırken mal gibi telefona bakanlar beni bitiriyor. birde sadece bize özgü değil bunlar. Boston'dan tut, Çerkassi'de bile bunlara rastladım. Türkçe yazıyorum ulan ne anlıyacan.

Leitz ekran konusunda güzel bir ürün yapmış gibi duruyor.Umarım bu yeni ürünün ekran filitresi kısmını farklı markalara ve sadece tablet değil aynı zamanda telefonlar ve masa üstü ev bilgisayarlarına da uygun olanlarını üretirler.Fiyatı ülkemiz için pahalı duruyor. Keşke ürünün (varsa) özgün tanıtım videosunu ya da test merkezinde yaptığınız bir videoyu da ekleyebilseydiniz.Çünkü böyle bir üründe insanların en çok dikkat edecekleri şey ürünün iddia ettiği şeyleri söylendiği şekilde gerçekleştirip gerçekleştiremediğine dair kesin kanıtlardır. Bilge Baykuş / Wise Owl

Kem gözlerden korumak için birebir. Tü tü tü maşşallah..

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Meraklı gözlerden koruyan iPad kılıfı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir