Mercedes-Benz Yeni A-Serisi mercek altında!

Kompakt sınıfın yeni öncüsü Mercedes-Benz A-Serisi MBUX ile sürüş keyfini teknoloji ile birleştirip bir üst seviyeye taşıyor.

  • Cenk Tarhan

Yeni A-Serisi yolcularıyla iletişimde çağ atlıyor

Yeni A-Serisi yolcularıyla iletişimde çağ atlıyor
Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan

Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan, "2017 yılında Mercedes-Benz satışları globalde 2,3 milyon adede ulaşarak bir önceki yıla oranla yüzde 9,9 büyüme gerçekleştirdi ve Mercedes-Benz premium segmentte tüm dünyada lider oldu. Türkiye'de ise premium segmentte 25.588 adetlik satış rakamıyla ilk sıradaki yerimizi koruduk. 2018 yılına da önceki yıllardaki başarılarımızı sürdürme kararlılığı ile yola çıktık. Son yıllardaki başarılarımızın en önemli aktörlerden biri olan ve basın test sürüşümüzde ilk kez deneyimle fırsatı bulduğumuz yeni A-Serisi'ni satışa sunarak bu yıl da hem premium kompakt sınıfta hem de premium otomobil pazarındaki liderliğimizi korumayı hedefliyoruz. Yeni A-Serisi ile birlikte sadece kendi segmentinde değil, tüm otomotiv sektöründe çığır açan, devrim niteliğinde bir özellik sunuyor ve MBUX - Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi uygulamasını da ilk defa Türkiye'de müşterilerle buluşturuyoruz. Bu çağ atlayan teknolojisi ile Yeni A-Serisi, yolcularıyla arasında daha önce hiçbir otomobilin kuramadığı kadar kişisel iletişim kuruyor.  Mercedes-Benz ailesinin en genç ve dinamik üyesi olan yeni A-Serisi'ni ve yapay zekâsını bizimle birlikte test ettiğiniz ve heyecanımıza ortak olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Sayın editör, Golf mü yoksa yeni A serisi mi sizce. Hangisi almak için mantıklı??

@03 Temmuz 2018 22:10 Yeni A serisi dururken Golf düşünmek yanlış olur, bir kere segment ve kalite farkı bariz.

a200 modeline karşılığı vw de r modelidir a 200 benzinli modelinde 4 teker çekiş bulunmamaktadır ülkemizde yüksek vergi oranları nedeniyle her iki aracın sahibi olmak zor.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Yeni A-Serisi yolcularıyla iletişimde çağ atlıyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost