Messenger uygulaması kalktı mı?

Facebook'un bu uygulamasının bir anda nereye kaybolduğunu henüz kimse bilmiyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows için Messenger uygulaması kalktı mı?

Facebook'un geçtiğimiz sene Windows kullanıcıları için sunmaya başladığı Messenger, sosyal dev tarafından sessizce ortadan kaldırılmış olabilir.

İlk olarak Windows 7 için sunulan Messenger, daha sonra Windows Vista ve XP'ye de uyumlu hale getirilmişti. Ancak bu hafta güncellenen Messenger sayfasında şu an sadece iOS ve Android mağazalarına bağlantı veriliyor. Windows masaüstü uygulamasına yönlendiren herhangi bir bağlantı ise bulunmuyor.

Facebook, geçtiğimiz ay uzun zamandır beklenen Windows 8.1 uygulamasını ortaya çıkarmıştı. Firmanın Windows 8.1'e özel, sadece mesajlaşmaya yönelik bir uygulama üzerinde çalışıyor olma ihtimali de var. Facebook konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

skype var zaten

Facebook'un mobil uygulaması da dandik zaten.

ttnet saolsun videolu görüşmelerde 144p görüntüsünde ve en fazla 10 dk görüşebiliyoruz

bende facebook üzerinde çok aradım ama bulamadım.sanırım kaldırıldı. halbuki işimize çok yarıyordu.

yoo ben kullanıyorum beyler

Uzun süredir bağlantı yoktu zaten. Pek kullanılmadığı için bilinmiyordu sanırım. Grup konuşmalarını destekleyen tek yazılım bu maalesef. Epeyce eskidi fakat hala iş görüyor.

vistada zaten kenar çubuğuyla doğru düzgün çalışmıyordu. 2 çubuk oluyordu yan yana =D

bende yuklu :)

Adobenin Haberinden Sonra Facebook Hakkında da Bir Haber Yayınlanmıştı Hatırlarsanız Muhtemelen F.B Yazılım Üzerinden Hırsızlıkları Önlemek İçin Böyle Bir İşe Kalkışmış Olabilir Tabii Birde İşin Sadece Windowz Kısmı Var Sadece Neden Windowz ? :)

bne düzenli kullanıyorum iyi oluryor

Sen de yorum yaz