Metal Galaxy S5 ihtimali güçlendi!

Samsung, Galaxy S5 ile birlikte plastik aşkından vazgeçip metal kasalara dönebilecek mi?

Metal Galaxy S5 ihtimali güçlendi!

Samsung'un amiral gemisi cebinde sonunda plastik gövdeden vazgeçeceği ve metal gövdeli bir cep tanıtacağı, bir süredir konuşuluyor. Yeni bir rapor ise böyle bir Galaxy S5'le tanışma ihtimalimizi daha da güçlendirdi.

Tayvan medyasından gelen raporlara göre Catcher, belirli sayıda metal gövdeyi bu ay sağlamaya başlayacak (ilk söylentilere göre 10 milyon - 30 milyon arası). Çinli şirket BYD ve Tayvan merkezli Ju Teng ise geri kalan birimler için metal gövde üretecek.

Samsung'un cihazlarını hafif kılan, aynı zamanda üretimini hızlandıran plastikten vazgeçmesi zor gibi görünse de raporlar, bunun aksini söylüyor. Ancak en azından bir plastik, bir de metal olmak üzere iki farklı Galaxy S5'le karşılaşmayı sanırız umabiliriz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

pek mümkün değil. metal kasa kablosuz şarjı engelliyor.

Artik! plastik adı şeylerden vaz geçmeleri için çook geç kalmiş ama,dönüş dönüştür.

plastik konusunda uzmanlaştı artık Samsung ve şu an metal görünümlü plastik bile yapabilirler bence...

Çerçeve metal ama arka kapağı plastik olacak sanırsam. Deri görünümlü plastiğe en az 1 sene daha devam eder Samsung. Epey bir sevildi çünkü.

adi dediğiniz plastiği 1 yıldır kullanıyorum, çakıl taşları dahil düşmediği yer kalmadı ama hiç birşey olmadı. Gidin kilogram fiyatı 10 lira olan aluminyumun 50 gramını kullanıp fiyatını 2 kat daha artıran Iphone kullanın

Yav 2011 haziran ayında aldigim s2 telefonda tek çizik yok arkadaşlar 3-4ay once iphone 5aldi her yeri çizik cizik. Bence plastik daha dayanikli. Yada sony gibi temperli cam koyacaksin.

Üçüncü element tahta :p Max_Real Qnx

Samsung yaparsa kendi usulünce yapar. Tencere kapağından, yağ tenekesinden falan işte :) Plates topundan geri dönüşüm plastik telefonları seven bu arkadaşlar memnunmuş ama...bunlar paslanır diye mi istemiyorlar.

Ziyaretçi Mobil 22.49 senin kafa bayagi iyi her halde

Temelde plastik kasa çok fazla avantaja sahiptir, kırılması zordur, hafiftir, daha esnektir, değiştirilebelir, daha ucuzdur. Çizikleri göstermez. Elde hissi daha iyidir. Yalıtkanlığı fazladır. Sıcaklık değişimlerine dirençlidir... Vs... İsteyen istediğini kullansın birine çöp deyip kendini övmek yersiz. Hiçbiri babanızın malı değil..

galaxy özellikleri iyi zaten ama s3 ve s4 kasa berbat lütfen kasayı degişin iphoneye bakın bı nasıl kasadan kazandı galaxy kasadan kaybettı lütfen şekilli bi s5 cıksın

samsung Büyük marka ve süper Teknik.fakat Tasarım yani model, Teknik kadar önemlidir.? Eğri ve eski model kamera Objektifi' felaket. metal modelleri'de,Eğri yapmasalar bari..

Gördük metali yine çaktılar plastiği :)))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir