Metal Gear Solid 4, XBox 360'a da gelecek mi?

PlayStation 3'ün büyük kozlarından olan Metal Gear Solid 4'ün XBox 360'a da çıkacağı söyleniyor

Amerika Birleşik Devletleri'nde yayımlanan oyun dergilerinden birinin Ekim 2006 sayısında yer alan "MGS 4, XBox 360'a geliyor mu?" spot'u ve birçok internet sitesinde yazılan söylentilere göre, böyle bir ihtimal mümkündü. Fakat yapımcı Konami, tüm bu söylentileri yalanlamak adına bir açıklamada bulundu ve yetkililer, Metal Gear Solid 4'ün sadece PlayStation 3'e özel olduğunu bir kez daha vurguladı. Bu açıklama, XBox 360 sahiplerinin heveslerini kursağında bırakırken, söylentiler tam gaz devam etmekte. Görünüşe göre, Konami'nin açıklaması birçok insana inandırıcı gelmedi.

Söylentiler ile birlikte, bazı internet sitesindeki görüşler, MGS 4'ün PlayStation 3'de kar getirmeyeceğini ve Konami'nin bu sebeple, oyunu Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu XBox 360'a da çıkartmayı planladığını iddia ediyor. Durum, yarın Microsoft ve Konami'nin yaptığı açıklamalar ile netlik kazanacak gibi gözüküyor.

Sami Eyidilli

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

abi x box 360 a resident evıl5 ve mgs4 çıkacak mı beni aydınlatırsanız çok sevinirim

abi ben resident evıl4 5 ve metal gear3 4 hayranıyım x box 360 çıkacak mı görüntüsü ps3 kadar kaliteli gerçekçi olacakmı beni aydınlatırsanız mutlu olur teşekürlerimi sunarım

siz ne diyorsunuz yaa x360'ın re5'i ps3'den daha kaliteli...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir