Metal gövdeli LG G4, bu olabilir mi?

LG'nin bir sonraki amiral gemisi telefonu, bu fotoğraftaki metal telefon olabilir!

Metal gövdeli LG G4, bu olabilir mi?

LG'nin bir sonraki amiral gemisi G4 hakkındaki son söylentilerin çoğu, cihazda plastik yerine metal gövdeye yer verilebileceğinden bahsediyordu. XDA Developers forumundan gelen bu seferki sızıntı ise metal G4'ün kendisini karşımıza koydu.

Metal kasalı LG G4, arka tarafta bulunan güç düğmesi ve ses düğmeleriyle LG G3'e çok benziyor. Fark edilen küçük değişiklikler arasında ise kameranın kare şeklini almış olması, güç düğmesinin de dikdörtgen olması var. En önemli değişiklik ise cihazın arka tarafının sol üzerindeki bölüm - bu kısım bir kalem yuvası olabilir.

Sızan fotoğraflar bunlardan ibaret olduğu için G4'ün kalemini şimdilik göremiyoruz. Kore'den gelen diğer raporlar, LG G4'ün LG G Flex 2 gibi kavisli bir ekrana sahip olacağını söylüyor. Ancak bu dedikodular, yukarıdaki fotoğraflara yansımamış görünüyor.

LG'den resmi bir açıklama gelene kadar bu fotoğraftaki cihazın LG G4 olduğuna hemen inanmamakta fayda var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Son resimde SYSTEM İNFO kısmında "M8936F" yani "MSM8936" Snapdragon 610 işlemcisi olduğunu göreceksiniz.Oysa ki LG G4 "MSM8994" Snapdragon 810 ile çıkacak. (Bilgi nowhereelse.fr moderatörü Steve)

G4 olmadigi cok acik tek ton flash var bide arka tuslar g3ten dandik vede lgnin soyledigi gbi radikal bi degisiklik yok bunda

Tek ton flash var ve arka tuslari g3ten dandik metal govde disinda bi degisiklik yok on kamerayi sagdan sola almasi gibi seyleri degisiklik sayiyorsaniz ayri tabi.. Bu muhtemelen kendi islemcisi veya mediatek kullanacagi kalemli bir g3 turevi cihaz

Evet yorumlarınızı yazın da ona göre telefona son rötuşları yapsınlar.. Türkiye'deki kullanıcı yorumları da önemli.

Kesinlikle ve %100 bu LG G4 değil!

lumialardan bile çirkin

G4 değil G4 Note(Xda dan bakın)

çerçeve kalınlaşmış resmen

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir