Microsoft Aero klavyeler geliyor

Microsoft'dan yeni kablolu ve kablosuz lazer klavye/fare setleri geliyor.

  • Ongun Batuhan Altan

Microsoft, Windows Vista ile kullanıcılarına sunduğu Aero arayüzünden esinlenerek hazırladığı klavye/fare setleri ile geliyor.

"Wireless Laser Desktop 7000" kablosuz klavye/fare seti ve kablolu "Digital Media Keyboard 3000" klavye/fare setleri ile yakında kullanıcılarla buluşacak.

Digital Media Keyboard 3000 seti Haziranda 30 dolardan satışa sunulurken, Wireless Laser Desktop 7000 Nisan ayında 130 dolardan satışa sunulmuş olacak.

Bilgi için:
Microsoft - 0 212 2585998

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

çok pahalı ben o paraya rem alırım

çok şık bi görünüşü war ben kıyarım walla aslında logitech!in klavyesi daha güsel ama bunuda almak isterim:D:D

Microsoft kaliteli klaveye ve fare setleri üretiyor. Bunu da denemek lazım..

arkadaslar bende var birde sorun var ama benim pc cift isletim sistemi pc acildiginda klavyeyle secim yapmam gerekiyor ama bu klavye pc acildiginda aktif degil calismiyor bioasa güvenli kipe falan giremezsiniz teknik servise olayi danismama ragmen hic bir anlam veremedilerde bulamadilarda ya klavyemde sorun var yada geneli böyle ancak windows acildiginda aktif ve kullanabiliyorum sebebini bilmiyorumda..

Fare ve klavyede Microsoft iyi oluyor özellikle böylelerinde

Eğer klavyeniz USB ara birimi ile çalışıyorsa, bios ayarlarında yer alan USB Klavye ve fare desteğinin açık olup olmadığını kontrol ediniz. Burdan kaynaklanıyor olabilir.

XP mavi pencereli olanı yok mu.:)

ona airo denmez geriler. 1 sene evvel aldım. confort keybord o...

yaniiiii ama turkıyede oahalı yahuu microsoftun mouse'larından alayımdedim kadın 62 milyon demesmi kaldım böle :| yani iyidir cıkarsın bakalım :(:(

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play