Microsoft çalışanı Surface tabletini satıyor!

Microsoft yöneticileri, Surface tabletlerini satacak kadar onlardan sıkılmış olabilir mi?

Microsoft yöneticisi Surface tabletini satıyor!
Nigel Parker'ın Surface RT'si

Windows 8'in kırpılmış sürümüne sahip Surface RT tabletlere olan ilginin yüksek olduğunu söylemek güç. Surface RT'li kullanıcı sayısının düşüklüğü bir yana, bir Microsoft yöneticisinin Twitter'da Surface'ini satmaya çalışması gözlerden kaçmadı.

Microsoft Yeni Zelanda Geliştirici ve Platform Grubu lideri Nigel Parker, Twitter'da Surface RT'sinin ilanını verdi. Ancak Parker Surface'i tamamen bırakmadığını, Surface RT'den Surface Pro'ya "yükselttiğini" söylüyor.

Nigel Parker'ın Surface RT'si

Parker'ın istediği programı çalıştırabileceği, muhtemelen işlerini daha kolay yapabileceği gerçek Windows 8'lu bir tablete geçmesini anlayışla karşılıyoruz. İlanla ilgileniyorsanız, bu adrese göz atabilirsiniz (tabletin fiyatı şu an 404 dolara ulaşmış bulunuyor).

 

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

microsoftta çalışıyon hayırsız, git bi öğrenciye ver bari de sevinsin sanki paraya muhtaç herif :D

yahu bana kalırsa microsoftun tek hatası Surface RT modelini üretmesi veya prodan önce piyasaya vermesiydi, görüyoruz işte kimse anlamak istemiyo yada bihaber konudan, evet surface taraftarıyım eğer bir tablet olacaksa öyle bişey olmalı işimi görmeli masa üstü pc de ne kullanıyosam hangi programları kullanıyosam tabletimde de onu kullanabilmeliyim bunu Microsoft üretmiş yada apple veya bi başkası umurumda değil değilde şu surface RT ile Surface Pro yu birbirine karıştırıp Microsoft çuvalladı haber veya yazıları amma çok bıktırdı, apple alıp anlamsızca elimde dolaştıracak değilim taklalar atmadan işimde kullanabilmem lazım buda surface pro beğenmeyen almaz olur biter kimsenin de derdi Microsoft fanlığı yapmak falan da değil olması gereken mantık buydu pc de olan tabletimde olmalı pc ye ihtiyaç duymadan tabletimle işimi yapabileyim bu kadar basit ve bu surface pro da var gerisi bomboş laf kalabalığı, beğenmeyen yapsın gidip ondan alalım...

@12 Mar 2013 17:04 sana kesinlikle katılıyorum arkadaşım

:)))))))))))))))))))

surface rt piyasadaki diğer tabletler için alternatif oluşturuyor. pro ise ultrabooklar için...

Kesinlikle rt sürümü cok hatalı

demek istiyorki ben siz almayın

Yok artık...

Her zaman demişimdir. Şimdiye kadar üretilmiş en güzel tablet. Türkiyeye gelsin alıcam bir tane.

arkadaşlar Windows 8 aceleyle yapıldı bunu anlamak zor değil android deli gibi piyasayı sardığını gorulunce ama bundan sonraki Windows urunleri gayet güzel olucak tam gaz yükleniyor microsoft

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir