Microsoft Flight Simulator geri dönüyor!

Microsoft'un efsane oyunu bir kez daha, üstelik çok yakın bir zamanda geri dönüyor!

Microsoft Flight Simulator geri dönüyor!

PC oyunlarının en uzun süre dayanan yapımlarından biri Microsoft Flight Simulator serisi, 2009'da Microsoft tarafından sonlandırılmıştı. Bundan 18 ay sonra "Flight" adı altında ücretsiz bir oyun olarak tekrar canlandırılan Flight Simulator, yeteri kadar ilgi çekmediği için birkaç ay sonra yine piyasadan çekildi.

Ancak Microsoft'un bu sene Temmuz ayında Flight Simulator'ü Dovetail Games'e lisanslamasının ardından anlaşmanın ilk ürünü, 18 Aralık'ta ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Windows 8.1 için geliştirilen Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition, 20 uçak, 80 görev, 24.000 hava alanı ve güncellenen çoklu oyuncu moduyla gelecek. Flight Simulator X: Deluxe Edition ve Acceleration Expansion Pack'i içerecek olan oyun, Dovetail'e göre "tanıtım amacıyla özel bir fiyatla" satışa sunulacak.

Firma Temmuz'da yaptığı açıklamada Steam sürümünün piyasaya sürülmesinin ardından oyunu 2015'te piyasaya sürmeyi planladığını söylemişti.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Anlaşma gereği grafikler aynı kalacakmış. Emin değilim ama böyle bir şey okumuştum.

Age of Empires çıksın

age of empires de geri gelse...

Windows 8.1 e uyarlanmış olsayda FSX yapısında Bilgisayarın tek çekirdeğini kullanmak gibi kötü bir durumu var, bizlerin şimdiki bilgisayarlarımızda sahip olduğumuz çok çekirdeğin hiç bir önemi yok, sadece bir tanesini kullanacak yine.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir