Microsoft iOS için Invite uygulamasını sundu

Microsoft, iOS platformu için yeni bir uygulama daha yayınladı; üstelik Windows'tan bile önce...

Microsoft iOS için Invite uygulamasını sundu

Microsoft'un çapraz platform yazılım stratejisi, Android için Cortana hamlesi ve Office'in iOS ve Android platformlarına taşınmasıyla son yıllarda iyice belgelenmiş oldu.

Yazılım devi şimdi de iOS platformu için bir başka uygulama yayınladı. Microsoft Garage tarafından geliştirilen Invite isimli uygulama, etkinlik ve toplantı organize ederek buna kişileri davet etmenizi sağlıyor. Yeni uygulama mobil cihazlar üzerindeki verimliliği arttırmayı hedefliyor.

Invite, toplantı düzenlerken karşılaşılan en büyük engeli aşmak için tasarlanmış bir uygulama olarak tanımlanıyor. Etkinlik oluşturarak, öncelikle katılmasını istediğiniz kişileri davet ediyorsunuz. Davet alan kullanıcılar bir e-posta bildirimi aldıktan sonra uygulama veya tarayıcı üzerinden müsait oldukları saatleri seçiyorlar. Bu sayede davet sahibi etkinlik için en iyi zaman dilimini kolayca belirleyebiliyor.

Invite şu an için sadece ABD ve Kanada için ve iOS platformunda kullanılabilir durumda. Ancak Microsoft yeni uygulamanın kısa bir süre sonra Windows Phone ve Android platformları için de sunulacağını belirtiyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Gereksizzzzzzzzzzzzz.

windows phone kullanıyordum hatta çok seviyordum. ama microsoftun wp yerine diğer platformlarla ilgilenmesi beni sinir ettiği için iphone aldım. şuan microsofttan daha çok ilgi görüyorum. böyle bir saçmalık olamaz.

@26 Eylül 2015 21:01 Bu görüşüne katılıyorum

@27 Eylül 2015 17:12 bende senin görüşüne katılıyorum.

Ms diğer platformlara destek versin ama öncelik wp da olsun mesela bu uygulama ilk wp na gelmeliydi

Cok Gerekliiiiiiiiiiiiydi.

Berbat aypetımi atmak fırlatmak istiyorum bu ne biçim güncelleme. Donuyorrrrrrrrrr Başkan'da bişi yok çok acele gerı alsınlar bu guncellemeyı ısteyen alsın ne önümüze çıkartıp duruyorlar bastım güncellendi nerden bastım basmaz olaydım ??????????????????????????????????????????

@26 Eylül 2015 23:14 Kardeşim zorla güncelleme diye bir seçenek yok, güncelleme sorunları için ise git iTunes'e bağla iPad'i yazılımı temizce yeniden yükle yani restore yap hiç bir sıkıntın kalmaz.

@26 Eylül 2015 23:14 Gidip siyasi bir haberin altına falan yapsaydın bu şikayet yorumunu, burası güncellemeden şikayet etmen için yeteri kadar alakasız bir haber başlığı olmamış da.

Evet nemde çokkkk gereksızzzzz ??????

@26 Eylül 2015 23:15 Bu işadamları için sana yapılmamış.

Bence Microsoft'un amacı Dandroid'de de olduğu gibi iOS'u da denek olarak kullanmaya başlamak istemesi. Kötü olarak yorumlanabilir ancak test ediyor Microsoft bizleri ona göre WP'ye yayınlıyor. Ona göre şekillendiriyor güncellemeleri vs şeyleri.

@26 Eylül 2015 23:44 Bravo herkes bunu kaçırmış.....tebrikler.

Microsoft şu androidin klavyesine de bir el atsa

Microsoft ta Android'e geçsin de artık kendi kullanıcılarını başka platformlarla aldatmasın. O kadar insan aptal değil, zaten uygulama sayısı az olan mağazadan şikayetçiyken microsoft'un bunun için hiçbir şey yapmamasından ziyade aksine davranması resmen kullanıcılarını ahmak yerine koymaktır. ÖLMEYE MAHKUMSUN Windows Phone !!!

Abi iOS'u da Android'i de Microsoft'a verin daha iyi bakar

şaka gibi :) eee ios farkı diye buna denir işte....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir