Microsoft Office'in logoları yine sızdı

Excel ve OneNote'dan sonra yeni Office'in diğer logoları da internete sızdı!

Yeni logolar geldi ama beta tarihinden haber yok
Yeni logolar Metro ara yüzünü kullanıyor

Microsoft Office 2013'ün çıkış vakti yaklaştıkça ürünle ilgili bilgilerin bir bir sızmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Office 2013 uygulamalarının logo'larının neye benzeyeceği net bir şekilde gözler önüne serilmişti.

İlk olarak Excel ve OneNote ile sahneye çıkan yeni logo'lara bugün itibariyle yenileri eklenmiş durumda. Bir internet sitesi tarafından yayınlanan görselde tüm yeni Office logolarını görmek mümkün. Yeni logolar arasında dikkat çekenlerse Word ve PowerPoint. Tüm logolar Microsoft'un yeni ara yüzü olacak olan Metro stilinde tasarlanmış ki zaten firma yeni ara yüzünü tüm ürünlerine entegre etmeye çalışıyor.

Tüm bu gelişmelerin yanında, Microsoft halen Office 2013'ün beta versiyonuna ne zaman kavuşacağımıza değinmedi. Teknoloji dünyasında gezinen dedikodularsa beta versiyonun Temmuz bitmeden hazır olacağını iddia ediyor. Office 2013 olarak adlandırılan ama kod adı Office 15 olan programın tamamlanmış haliyse 2013'ün ilk aylarında, Windows RT ve Windows 8'in çıkışından kısa bir süre sonra gerçekleşecek.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

hani logolar nerede?????

@07 Tem 2012 19:39 - Resme dikkatli baktığınızda simgeleri göreceksiniz.

Şu sızmalardan sıkılmaya başladım artık. Kasdi yapıyorlar gibi geliyor.

@07 Tem 2012 19:51 sızdırma, İngilizce tabiriyle leaking, gerçek anlamda bir endüstriyel sır sızıntısını ifade etmez, yabancı teknoloji sitelerinde bu "sızıntı haberleri "anaaam koşun la koşun apple'ın son telefon modelinin görüntüleri internete sızmış" şeklinde verilmiyor, zaten şirket tarafından offical yapılan görüntü dağıtımları leaking olarak adlandırılır.yoksa işgüzar bir microsoft çalışanı şirketten gizli oalrak endüstri casusluğu bağlamında görüntüleri internete sızdırmıyor.ben de chip okurken ilk zamanlarda bu haberlere seninki gibi tepki verir "ee oldu olacak windows işletim sisteminin kaynak kodlarını sızdırsınlar" derdim ama böyle düşünmemize neden olan şey sanırım biraz da chip'in milleti galeyana getirir tarza haberi "beyleer koşun microsoftta sızıntı var" şeklinde vermesi

TUTTURMUŞ BİR METRO DİYE. BUNU NASIL BİR TASARIM ALDIĞIM İNANILMAZ. BÖYLE YAPARAK MAC OS'A GEÇEÇEK BÖYLE GİDERSE

güzel olmuş bence

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir