Microsoft Program Paketi

Microsoft şimdiye kadar geliştirdiği tüm Windows Live programlarını bir araya getirdi...

  • Halil Mollaoğlu

Microsoft, birden fazla Windows Live-Yazılımını bir araya getiren program paketinin ilk sürümünü duyurdu.

Microsoft Program Paketi

Seçime göre kullanıcılar altı adet, beta aşamasında olan Microsoft web hizmetlerini PC'lerine indirebiliyorlar; anında mesajlaşma aracı Windows Live Messenger veya Outlook Express'in halefi Windows Live Mail.

Microsoft Program Paketi

Entegre olan güncelleme özelliğin sayesinde programlar sürekli en güncel halde tutuluyor.

Windows Live Suite yerelleştirilmiş bir sürüm şeklinde geliyor ve teraziye 2 MB bindiriyor. Tüm araçlar yüklenilmek istenirse araç geriye kalan 55 MB'ı internetten indiriyor.

Download: Windows Live Suite 2.0 Beta

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Google'dan esinlenilmiş gibi geldi bana.

microsoft bu Live isinde iyi gidio. ürünler gayet iyi ancak biras daha kullanıslı olmaları lazım, ornegin bir gmail ile live mail'in kullanımı arasında cok fark var(hız olsun, pratiklik olsun...)

mikrosoft atak yapmak için elınden gelenı yapıyor hayırllı olsun

Google pack özentisi olarak görmemek elde değil.

Windows Live Mail ve fotoğraf görüntüleyicisi zaten vistada var xp ile uyumlu yapmışlar o kadar.Vista kullananlar boşuna indirmesin vistanın içinde geliyo onlar..

güzel olmuş ama, herşey derli toplu.

Google Pack'den esinlenilmemiş. Her zamanki Microsoft klasiği olarak, "tamamen alıntılanmış" , sonra üstü boyanmış, adı değiştirilmiş. Ta daa! Live Suite.

Açıkçası Microsoft'un "fazlasıyla Google özentisi" servislerinin hiç birini kaliteli bulmuyorum, arabirimleri iyi elbette, ve son derece "boyalı"lar. Ama hiç işlevsel değiller.

Microsoft'un, görünümde Apple'ı (hayır yapmadılar diyen, buyursun bi YouTube'a göz atsın) , İnternet Servislerinde Google'ı "örnek almasını", ya da amiyane tabirle bunlardan çalmasını, rahatsız edici bulmamak elde değil. Diğer yandan, yeni baştan yazılacak denilen Windows 7'nin de, CMD de Linux 2.6.22-9-generic falan yazmasına şaşırmamalıyım sanırım, zirâ, görünümü Apple'dan, servisleri Google'dan çaldıktan sonra, Çekirdeği de Linux'tan çalmasına hiç şaşırmam açıkçası.

Sonunda adam akıllı bi şekilde topladılar şunları.

pakette var mı bilmiyorum ama en güzel live özelliği skydrive.live.com depo yeri yaptım kendi şahsıma :)

Microsoft'un, görünümde Apple'ı (hayır yapmadılar diyen, buyursun bi YouTube'a göz atsın)

youtube microsft değil google ait :D

indirdim onlibe olarak yüklemeleri takip edelim dedim bekle babam bekle çay üstüne çay içtim hala bizim live kurulacak, ne kadar zor iş, bekletmesine rağmen yine de güzellikler içeriyor...

ms sürekli birilerini taklit ediyor daha önce apple dı şimdi buna google da eklendi hizmet eklemesi güzel ama çok yavaşlar. bir messenger 20 mbdan fazla ram yiyor ayıp.

peki arkadaşlar ben bi şey demek istiyorum madem mac os güzeldi neden tüm dünyada yaygın kullanılmıyor ayıp kullandığınız şeyi kötülemeyin ayrıca neden hep kurtlu çıkıyor

pakette var mı bilmiyorum ama en güzel live özelliği skydrive.live.com

Sen de yorum yaz