Microsoft sutyen işine girdi!

Çok yakında, üzerinde Microsoft markası bulunan sutyenleri raflarda görürseniz şaşırmayın!

Microsoft sutyen işine girdi!

Microsoft'u sadece işletim sistemi geliştiren bir şirket olarak tanımlamak büyük haksızlık olur. Eğitimden oyuna, donanımdan sanayiye pek çok alanda yatırımları ve organizasyonları olan Microsoft şimdi de "sutyen işine" giriyor. Yanlış okumadınız; sutyen işi...

Microsoft'un araştırma laboratuvarlarından birinde geliştirilen yeni proje ile sutyenlere takılacak basit bir sensör kadınların gün boyu duygu durumlarını takip edebilecek ve stres altına giren kadının telefonuna durumu hakkında uyar gönderecek. Bu durumu düzeltmesi için gerekli uyarıları ve tavsiyeleri de içerebilecek olan bu uygulama sayesinde, kadınların stresle karşılaştıkları anda yemeğe saldırarak aşırı kilo almalarının önüne geçilmeye çalışılacak.

Microsoft'un sutyenleri kendisinin mi üreteceği yoksa sadece sutyene takılacak minik bir aparat mı geliştireceği şu anda belirsiz ancak şirketin en fazla kar edebileceği şekilde hareket edeceğini düşünmek mantıklı olacaktır. Bu durumda, kadın iç çamaşırı üreten markalarla iş birliği içinde özel "Microsoft Sutyenleri"nin piyasaya çıkması kaçınılmaz olacaktır.

Stephen Elop yeni CEO olarak iş başına gelirse Xbox dahil, şirketin pek çok birimini satmayı planlarken bakarsınız Microsoft oyun ve arama motoru alanından çıkıp sutyen ve iç çamaşırı alanına hızlı bir giriş yapabilir...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Adamlar işini biliyor ama stephen elop geçmesin şunun başına

yapacak baska sey mi bulamadilar xD

Markalar ne yapacağını şaşırdı

komedi ya :D erkeklerin de duygularını ölçen külot yapsınlar :D :D

@04 Ara 2013 17:37 Alet delinir.

Sonra Meme Kanseri.......

Bazen minik bir aparat olmak istersin...

Artık çakmacı çinliler Çakma aparatlı sütyen yapar pazarda yer alırlar :)

Acaba samsung buna karşılık ne yapacak?

Birde o duygu aleti dedikleri sey kameraysa o my god :o boobs

Microsoft iyice saçmaladı daha fazla düşürmesin seviyeyi.

Zaytung haberi gibi.Kafaları güzelmiş güle güle kullansınlar.Artık pazarda duyarız gel abla gel Microsoft sütyenleri gel.Bu ne ya patronlar sekreterlerine akıllı sütyen alıp.Önce Office'de Windowsların açcaksın sonra yavaşça X-Box'ını açacaksın.İşte böyle bende Smart Cin'imi çıkartacağım.Bu ne ya Steve Jobs bile Microsoft'un bu hallere düştüğünü görse adam kahrolurdu.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir