Microsoft'ta terörist paniği!

Microsoft'un tüm bir binayı boşaltmasına yol açan şüpheli paketten bakın ne çıktı...

  • Ertuğrul Süngü
Tek bir paket ile her şeyin rengi değişti
Basit bir hediyeden başka bir şey değilmiş

9 / 11 saldırılarının ardından iğne üstünde yürüyen Amerikan halkı, bu sefer de Microsoft'un Redmond kampüsüne gelen kırık bir kar küpü oyuncak sayesinde zor anlar yaşadı...

Cumartesi günü erken saatlerde, Microsoft'un Redmond kampüsüne giriş yapan kutudan, bilinmeyen bir sıvı aktığı tespit edildi. Bunun üzerine derhal Redmond polisini arayan yetkililer, 123 numaralı odaya gönderilen paket üzerinde detaylı bir araştırma yaptılar.

Paket üzerindeki araştırma esnasındaysa tüm bina güvenlik sebepleri çerçevesinde tahliye edildi. "HAZMAT" ekiplerinin madde üzerindeki çalışmalarının ardından paket içerisindeki sıvının su ve gliserinden ibaret olduğu anlaşıldı. Zarf içinden böyle bir sızıntı olmasının sebebiyse, sallandığı zaman içerisinde kar yağıyormuş gibi bir görüntüye olanak tanıyan kar küpü oyuncaktan başkası değildi.

Her ne kadar dışarında bakınca komik gibi gözükse de, şüpheli paketler yüzünden birçok bölgede, farklı boyutlarda tahliye işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bizde olsa aman deyip çöpe atarlar

@22 Eki 2012 23:24 tam aksine bizde de aynı şeyler yapılıyo pkk yüzünden hiç mi haber izlemiyosun okumuyosun

kedi bırakmıştır paketi :D

"9 / 11 saldırılarının ardından iğne üstünde yürüyen Amerikan halkı, bu sefer de Microsoft'un Redmond kampüsüne gelen kırık bir kar küpü oyuncak sayesinde zor anlar yaşadı..." => Belli bir zümrenin yaptığı korku terörü yüzünden suçsuz Amerikan halkı ne duruma geldi. Yazık.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play