Microsoft'tan davet var!

Microsoft, herkesin merakla beklediği bombayı 20 Haziran'da patlatacak! İşte o bomba...

  • Berk Toparlak
Microsoft'tan davet var!

Yazılım devi Microsoft, gelecek nesil Windows Phone işletim sistemini tanıtmak için San Fransisco'daki Windows Phone Geliştirici Konferansı'nı seçti. "Geleceğin Windows Phone'nunun Galası" başlığıyla duyrulan tanıtım 20 Haziran'da gerçekleşecek. Başlıktan yola çıkarak "Apollo" kod adlı bu yeni teknoloji emsali hakkında önemli ipuçları elde edeceğimiz aşikar.

Ancak şimdilik başlıktan ziyade üzerine yorum yapabileceğimiz bir durum mevcut değil. Buna rağmen Microsoft'un, halihazırda var olan sürümünün üzerine fazlasıyla çıkacağından şüphemiz yok. Windows Phone meraklıları, gizemin büyük ölçüde son bulacağı bu galayı yaklaşık iki hafta daha beklemek durumundalar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Windows Phone 7.5 resmen olağanüstü bir işletim sistemi olmuş, Windows Phone 8 ile bunun üzerine bir tahta daha koyabilecekler mi gerçekten merak içindeyim. Görselliğine umarım fazla dokunmazlar şu anda oldukça heyecan uyandırıcı. Hız ve stabilite de aynen şimdiki gibi devam ederse sorun yok. Tek eksi yönü pazarlama stratejisiydi umarım bunuda aşarlar ve Türkiye gibi iyi satış yapabilecekleri ülkelere bu kez girerler.

Windows aşırı ileri gitti bunun sonu kötü olacak gibi ama bakalım ne olacak

nokia we samsung kullanırsa ben warım ki şuan nokia anna belle kullanıyorum çok memnunum

Katılıyorum. WinPhone 7.5 mükemmele çok yakın. Apollo'dan da bunu bekliyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play