Microsoft'tan ilginç parti

Microsoft, Windows 8'in RTM sürümünü bakın nerede ve nasıl kutladı...

  • Ertuğrul Süngü
Micorosoft'tan şampanyalı kutlama
Parti herkes için sürpriz oldu

Uzun süredir hakkında konuşulan Windows 8, geçtiğimiz hafta itibari ile son RTM versiyonunun da tamamlanması ile hazır duruma gelmişti. Hemen akabinde, korsan siteler üzerinden paylaşıma açılmasıysa Windows'u yıldırmamış görünüyor zira Windows 8'in RTM aşamasına geçmesi bir parti ile kutlandı.

Resmi Windows 8 Twitter sayfasından paylaşılan bir açıklamaya göre, Microsoft bir parti düzenledi. Firmanın Washington, Redmond yerleşkesinde gerçekleştirildiği etkinlik için atılan Twitter mesajı şu şekildeydi; "Windows 8 için küçük bir kutlama partisi! Ürünün deneme süresinde bizlerle olan kullanıcılara teşekkür ederiz!"

Yayınlanan görselden anlaşıldığına göreyse durum küçük bir partiden daha öte... Elleri akıllı telefonlarla dolu kalabalık, bir yandan şampanya patlatarak bu güzel günü ölümsüzleştirmeye çalışıyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Yaa Ben rtm sürümünü indirdim kurdum kullanıyorum fakat bu işletim sisteminde Windows araçları saat takvim cupu ölçer rss ölçer falan yok yani bu sistemde araçları kaldırmış mikrosoft sanırım

@13 Ağu 2012 12:39 windows 8'e geçmek bir sebeb var mı? windows 8'e gerek var mı? windows 8'in windows 7'den üstünlüğü var mı? tkbike kocam HAYIRR.. WİNDOWS TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI HER ŞEY TABLET ÜZERİNDE KURULMUŞ. PC VE LAPTOP KULLANANLAR İÇİN WİNDOWS 8 İÇİN GEÇEÇK BİR ŞEY DENEMENİZNE GEREK YOK KOTANIZA YAZIK :))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play