Microsoft'tan Siri'yi hedef alan reklam!

Microsoft, Cortana ile Siri'yi konuşturduğu yeni Windows Phone reklamını yayınladı!

Oynat Microsoft'tan Siri'yi hedef alan reklam! Microsoft, Cortana ile Siri'yi konuşturduğu yeni Windows Phone reklamını yayınladı!

Microsoft, Cortana'nın Siri'yi geçtiğini ispat eden yeni bir video daha yayınladı.

Reklamda başrolü HTC'nin yeni Windows Phone'lu One M8'i oynuyor. Reklamda One M8'in Cortana'sı, iPhone'un Siri'siyle konuşuyor. Reklamda Siri'nin doğal olmayan, robot sesi yanında Cortana'nın sesinin fazlasıyla gerçekçi olduğu, ilk fark edilen detaylardan. Bununla birlikte sadece birkaç gün içinde videodaki iPhone'un eski statüsüne gireceğini ve yeni bir iPhone'la tanışacağımızı hatırlatalım.

Microsoft, dijital asistanı Cortana'yı sürekli geliştiriyor ve onu ayda iki kez güncelleyeceğini söylüyor. Cortana'nın yapısı, telefonun firmware'ini güncellemeden, kolayca güncellenmesine olanak tanıyor.

Microsoft'un yeni reklamını yukarıdan veya buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Çok iyi ya bayılıyorum bu atışmalara :D

Çok yok şurda 2 sene sonra Windows Phone iosu arkadan takip etmeye başlayacak

İkisinide uzunca sure denedim cortana kesinlikle siri den daha tutarlı google now ise 5 para etmez

iyi bir yöne değinmişler sesi berbat adamları korkutuyor

Vodafone daha yerlisini yapabilir

'Sadece bir tane var ve üstüne oturuyorum' bayıldım bı söze :D :D

bence haberi çok yanlış yapıyorsunuz "Microsoft, Cortana'nın Siri'yi geçtiğini ispat eden yeni bir video daha yayınladı." diyorsunuz izleyince konuşmada geçen tek şey yok onun 1 onun 2 hoparlörü var ben cortanaya kötü siriye güzel falan demiyorum cortana daha iyi olabilir hiç kullanmadım ama siriyi biliyorum ve sesi reklamda abartılmış o kadar duraklamıyor ama değişirse güzel olabilir ama bu cortananın siriden üstün olduğunu ispatlamaz yine bir atışma videosu Apple a karşı ve sizin haber yapma şeklinizi sunuş şeklinizi cidden hiç beğenmedim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir