Microsoft'tan Sony'ye "fiyat indirimi" yanıtı

Microsoft, Sony'nin PlayStation 3 için uyguladığı fiyat indirimine bakın nasıl bir tepki verdi...

Microsoft'tan Sony'ye "fiyat indirimi" yanıtı
Microsoft bir yandan rakiplere bakmıyoruz diyor ama indirim gelebilir

Xbox yetkilisi Chris Lewis Xbox360'ın piyasada yerini sağlamlaştırğını ve rakiplerin fiyat değişikliklerinden pek etkilenmeyeceğini söyledi.

Bu açıklama Sony'nin PlayStation 3'ün Slim sürümünü duyurmadan ve fiyat açıklanmadan yapıldı. Lewis'in açıklaması şöyle: "Sattığımız ürün fiyatının karşılığını veriyor. Bir planımız ve kendi ritmimiz var. Rakiplerimizin yaptıklarına bakarak değişiklik yapmayacağız."

Lewis'in açıklamasına karşın Microsoft'un da Sony'nin indirimine, Xbox360 Elite'in fiyatında bir indirimle karşılık vermesi sürpriz olmayacak...

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ben microsoft`un yerinde olsam sony`e tasarıma para bulması için bağış parası toplardım o ne biçin tasarım öyle sonynin playstationa 3``e ayırdığı tasarım bütçesi 1 paket malboro`mu? dediğim bu alay etmek için harika bir yöntem playstation 3 slim`miş o ne biçim tasarım öyle! herşeyin dandik kopyasını yapan çinliler bile gülmüştür o uyduruk tasarıma! ben bile 2 saniyede daha iyi tasarım yaparım (ki tam bir çizim özürlüyüm çöp adam bile çizemiyorum :) )

üretilenlerin yarısı bozuk olan bir ürün parasının hakkını veremez

Playstation'ın modası geçti bana göre Xbox PS'e göre daha iyi bir konsol ve playstation'a oranla zaten fiyatı daha düşük.Xbox'ın tek sorunu ölüm ışığı olan 3 kırmızı ışık yani gpu nun veya cpu nun yanması oda zaten Falcon anakartlarla birlikte azalmaya başladı.

Playstation un modası geçti diyen arkadaş ya ps2 den bahsediyor ya da hiç ps3 oynamamış.Microsoft hemen tükürdüğünü yaladı fiyat indirdi zaten...

hani fiyat indirmeyecektiniz elite modelinin fiyatını düşürmüşsünüz şimdi:))

sony den başkası yalan arkadaşlar.samsung lcd tv aldım durdugu yerde kasası çatladı.sony farklı bir dünya

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir