Microsoft'tan yeni IE 11 sanal makineleri!

Microsoft, IE 11'in uyum sorunlarını aşmak için dev bir adım daha attı!

Microsoft'tan yeni IE 11 sanal makineleri!

Microsoft, bu yılın başında web tasarımcılar için tasarımlarını ve programlarını IE platformlarında test edebilecekleri modern.IE web sitesini açmıştı. Şirket şimdi de, IE 11 için Windows 7 ve 8.1 sanal makinelerini siteye ekledi.

Web sitesi geliştiricileri için oldukça faydalı olan sitede, zaten popülerliği günden güne artan IE11 için kapsamlı bir test platformu bulunuyor. Microsoft Blog'unda yeni sanal makinelerin kullanıcıların istekleri doğrultusunda tekrar düzenlendiği, örneğin "Otomatik güncelleme" özelliklerinin kapatıldığı ve böylelikle IE'lerin kendilerini güncellemeyeceği de belirtiliyor.

Microsoft'un modern.ie sitesine göz atmak isterseniz, buraya tıklamanız yeterli...

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

MS IE ile vakit harcayacağına başlatı 7'deki gibi geri getirip 7 için SP2 çıkartsın...

@21 Ara 2013 18:58 Bence de haklısınız win 7 SP 2 mutlaka çıkmalıdır ....

@21 Ara 2013 18:58 başlat menüsünün gelmesi yada gelmemesi hiç önemli değil ama önemli olan microsoftun yeni işletim sistemlerini sürekli dayattırma yolu ile satmasının saçmalık olduğu. Windows 8 mimarisi bazı konulardan dolayı evet gerekliydi fakat halen geçerliliği zirvede olan Windows 7 varken Windows 8 ve 7 den geçip Windows 9 hazırlığındayız muhabbeti saçmalık Microsoft için çünkü şuan ki konumda gerek 7 gerekse 8 uzun süre götürecektir 2 sisteminde ne desteklemediği donanım nede teknoloji yok şuanda.

Bence ie 11 çok gelişmiş ve çok hızlı... chrome hızlı olabilir ama güvenli değil... Microsoft un her programı çook güvenilir ama gerçekten ie 11 harika mükemmelinde ötesinde Microsoft dersine iyi çalışmış.... inadına win 7 inadına ie 11...

nefisto Windows 8.1 & IE11....

Windows 7 de IE 11 sevenler birde onu Windows 8.1 görseniz :D

Windows 8.1 sevmeyen kişiler benim pc 7 de çok kasıyor 8.1 de kasma olmuyor

nasıl olmuş anlamadım

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play