Microsoft'tan yepyeni fareler!

Microsoft'un tek uğraşı Windows 7 değil: İşte yazılım devinin yepyeni fareleri...

Faresini gezdirmeyi sevenlere akıllı çözümler

Microsoft BlueTrack teknolojisine sahip iki yeni fare ve bir klavye seti "bilgisayarsız yapamam" diyen yaz gezginlerine istedikleri yerde oyun oynama ya da çalışma olanağı veriyor.

Günümüzde dizüstü bilgisayarlarını ve netbooklarını her yere taşıyan tüketiciler hemen her mekânda en yüksek performansa ulaşmak istiyorlar. Microsoft taşınabilir bilgisayar farelerinde çığır açan BlueTrack teknolojisi ile Türkiye'de kullanıcıların ufkunu açıyor. Microsoft BlueTrack teknolojisini içeren iki yeni mouse modeli ve bir klavye seti, gezgin kullanıcılara istedikleri an istedikleri yerde oyun oynama ya da çalışma olanağı sunuyor.

Microsoft'un ilk nano alıcı/vericisini içeren Wireless Mobile Mouse 6000, her iki elle de kullanılabilen masaüstü faresi Wireless Mouse 5000 ve kullanışlı, şık klavye seti Wireless Desktop 3000 mobil yaşamın keyfini çıkarmak isteyen tüketicilerin beğenisine sesleniyor.

Microsoft Donanım optik teknolojiden günümüzdeki BlueTrack teknolojisine tüketici ihtiyaçlarını karşılayan en son yeniliklere imza atmaya devam ediyor.

Tüketicisini on yıl önce optik teknolojiyle çalışan bilgisayar fareleriyle tanıştıran Microsoft Donanım, 2002'de dünyanın ilk Bluetooth masaüstü faresini piyasaya çıkarmıştı. Microsoft Donanım, şimdi de BlueTrack teknolojisiyle fark yaratıyor. Önümüzdeki dönemde Microsoft BlueTrack ürün portföyü, yeni modellerle genişlemeye devam edecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

SideWinder X5'den sonra Microsoft'un mouse'ları benim için bitmiştir. Resmen dandik bir mouse'a o kadar para yatırdım...

bende logitech nano var . kesinlikle tavsiyedir.
hayırlı akşamlar

evet. kesinlikle microsoft bu işi biliyor. güzel bir ürün.

mıcrosoft anca logitechten nano alıcıyı çalsın

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Faresini gezdirmeyi sevenlere akıllı çözümler
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir