Microsoft'un dokunmatik masası yenileniyor...

Biz henüz birincisini göremeden, Microsoft dokunmatik masası Surface'i yenileyeceğini duyurdu...

  • Selim Öztürk
Microsoft'un dokunmatik masası yenileniyor...
Surface v2: Çok daha yüksek ekran çözünürlüklerine ulaşabilecek.

Dokunmatik ekranı olan bir masa hayal edin ve bu ekranda yer alan objeleri... Sadece ellerinizle dilediğiniz şekilde hareket ettirebildiğiniz objeler ile birçok işlemi bu basitlikte yapabilmeniz mümkün. Microsoft Surface, işte kullanıcılara bu imkanı sunuyor.

Daha önce sizler için bu videomuzda incelediğimiz Microsoft'un dünyaca ünlü dokunmatik ekranlı masası Surface yenileniyor... Microsoft, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında, önceki Surface sürümüne nazaran çok daha yüksek çözünürlüklü görüntüye ulaşabilen yeni Surface'in yolda olduğunu duyurdu.

Clarity Consulting'in yaratıcı direktörü olan Erik Klimczak, yaptığı konuşmasında yeni Surface'in en geç bir yıl içerisinde daha yüksek çözünürlüklü kameralarla birlikte ortaya çıkabileceğini ifade etti ve ekledi: "Şu an için Surface 1024x768 ekran çözünürlüğünü destekliyor ve bu da taktir edersiniz ki pek yüksek bir çözünürlük değil. Oysa HD kameralarla karşımıza çıkacak olan yeni Surface'lar çok daha yüksek ekran çözünürlüklerini yakalayabilecekler."

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Biz daha harbi göremedik bi tane bile

gercekten qüseL bir alet 13,000 dolara değer birşey genede maus klavyenin yerini zor alır..

Bel ağrısı yapabilir :)

şimdi benim anlamadığım çoklu dokunmatik olayını ilk ben surface de gördüm ama patent daha dün çıkartılmış iphone la birlikte apple ın oldu. biri bunu açıklayabilirmi bana ?????

Türkiyede bu işi LETA GRUP adı altında yapan bir firma var. Hemde Microsoft'un en büyük rakibi olan PQ Labs distribitörlüğünü yapıyor.

Arkadaşlar, seQreen firmasının getirdiği pqlabs markalı ürünler var. surface ürünleri ve dokunmatik çerçevelerin kullanım alanları farklı ama aynı mantıkla çalışıyorlar.

Arkadaşlar PQ Labs Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız. Her türlü interaktif çözümlerle hizmetinizdeyiz. İletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.
LETA GRUP

Sen de yorum yaz