Microsoft, WP 7.8'de sürpriz mi yapacak?

Microsoft, bu ceplerin sahiplerine bir sürpriz mi yapmaya hazırlanıyor? İşte "resmi" bir işaret...

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft, WP 7.8'de sürpriz mi yapacak?

Microsoft, varolan Windows Phone'lu ceplerin Windows Phone 8 güncellemesinden faydalanamayacağını duyurmuş, bu cepler için yeni bir giriş ekranı sunan Windows Phone 7.8 güncellemesini sağlayacağını söylemişti. Şimdiye kadar WP 7.8'deki tek yeniliğin yeni giriş ekranı olduğu düşünülüyordu.

İnternete sızan bilgiler de Windows Phone 7.8'deki tek yeniliğin yeni giriş ekranı olacağını onaylar nitelikteydi. Ancak Microsoft'un Channel 9 video sitesinde yayınlanan bir Microsoft sunumunda Windows Phone takım üyesi ve ürün baş müdürü Larry Lieberman'ın söyledikleri, WP 7.8'de daha fazlasının da olabileceğini gösterdi. Lieberman, sunumda seyircilerden gelen bir soruya cevaben şu sözleri sarfediyordu:

"Windows Phone 7.8 geliştirici olarak size yeni özellikle sunacak mı? Belki. Bunu henüz duyurmadık. Şimdiye dek tüm duyurduğumuz, yeni bir başlangıç ekranı. Üzgünüm. Duyuracak yeni bir şey yok. Bana cevap veremeyeceğim bir şey soruyorsunuz."

Lieberman'ın bu cevabı, Microsoft'un WP 7.8'de bize daha çok şey sunacağının bir işareti gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ya windows 6.5.tamamen unutuldu

win phone8 bomba gibi olcak eski cihazlra veririlermi yeni kanları kim alacak

Lieberman, Liberman bu isme zaten gıcığız türk milleti olarak birde sömürgeci cindows var ortada. bırak bu haberleri chip. teknoloji sitesi olmaktan çok uzaksınız. microkoftinin reklamından başka yaptığınız bişey yok..

aklı olan asla win mobile yüklü telefon almaz. HTC HD2 kullanıyorum ve winmobile 6.5 yüklü, bu kadar kötü bir işletim sistemi yüklü cihaz kullanmadım. HTC HD2'de çalışan sorunsuz bir android rom arıyoruım, bulursam hayatımdan winmobile sistemini defetmek gibi bir güzellik yaşayacağım (İNŞALLAH) aklı olan android yüklü cihaz alır

yahu adam yeni bir sey yok diyor siz yenilik olacak yorumu yapiyorsunuz

Sen de yorum yaz