Microsoft "Xbox One Mini"yi yalanladı

Microsoft, uzun zamandır dedikodusu yapılan bu cihazın, gerçek olmayacağını duyurdu!

Microsoft "Xbox One Mini"yi yalanladı

Microsoft'un Ekim ayı içersinde gerçekleştireceği büyük lansmanla Surface Pro 4, Lumia'nın yeni amiral gemileri ve Band 2 akıllı bilekliği tanıtması bekleniyor. Şirketin ayrıca Blu-Ray sürücü içermeyen "Xbox One Mini" adında bir konsol da duyuracağı söyleniyordu. Ancak Microsoft yetkilisi Phil Spencer bu söylentileri kesin bir dille yalanladı.

Twitter üzerinden bir soru yanıtlayan Spencer, bu söylentilerin gerçek dışı olduğunu ifade etti. "Xbox One Mini" yalanlansa da geçtiğimiz günlerde sızan Lumia'nın yeni amiral gemileri Cityman ve Talkman akıllı telefonların yanı sıra Surface Pro 4 ve merakla beklenen Band 2'nin tanıtılması bekleniyor. Hatta mini değil de daha ince bir Xbox One versiyonu da görücüye çıkabilir.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hakkında o kadar haber, makale, çeşitli yazılar yazıldı ve oyuncuları da sevindirmişti. Madem böyle bir şey yoktu bu haberlerin çıktığı anda yalanlasalardı daha iyi olurdu. Sevinen oyuncular üzülmezdi o kadar dedikoduda yapılmazdı ...

@Levent Altay Suç Microsoft un değil yalan dedikodular ile oyuncuları kandıranlarda.

@31 Ağustos 2015 23:23 Suç Microsoftta demedim zaten. Madem böyle birşey yoktu neden haberleri önceden yalanlamadılar dedim.

surface pro phone laz bekliyoruz exe çalıştırabilecek...

@31 Ağustos 2015 19:19 rüyanda göremezsin... exe değil populer oyun bile olmayacak... hahahaha... wp pişmanlıktır diye daha çok konu açılacak...

@31 Ağustos 2015 19:19 executable dosyaları telefonda çalıştırmak ne işinize yarayacak bilmiyorum ama çok da zor bir durum olacağını sanmıyorum. Zira telefonlardaki cpu ve gpu lar oldukça kuvvetlenmeye başladı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir