Microsoft, yavaşlık sorunundan haberdar!

Microsoft, Windows 10 Mobile'da bazılarının yaşadığı bu sorunu çözmek için çalıştığını doğruladı!

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft, yavaşlık sorunundan haberdar!

Microsoft, dün PC'lere yönelik yeni bir Windows 10 Insider Preview yapısı yayınlamış olsa da, işletim sisteminin mobil sürümü için neredeyse bir aydır yeni bir yapı gelmiyor. Insider'lar için "Hızlı" yayın kanalında son yayınlanan 10536.1004 yapısı ise bazı kullanıcılara göre zamanla yavaşlıyor.

Sorunu çözecek bir yol henüz olmasa da Microsoft, durumu inceleme altına almış bulunuyor. Microsoft'tan Gabe Aul, geçen günlerde paylaştığı bir tweet'te sorunun peşinde olduklarını, onu tekrar üretmeye çalıştıklarını söylemişti.

Microsoft'un sorunun kaynağını bulabilmesi ve detaylarıyla anlayabilmesi için onu kendi cihazlarında tekrarlayabilmesi gerekiyor. Çözüm için yeni yapı ortaya çıkana kadar beklemeye devam edeceğiz gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

"Microsoft'un sorunun kaynağını bulabilmesi ve detaylarıyla anlayabilmesi için onu kendi cihazlarında tekrarlayabilmesi gerekiyor" kullanıcı bilgilerini çalmakla uğraşacağınıza testerların sorunlarına dair bilgileri alsanıza? test olmasının amacı ne testerlardaki hatayı anlayamıyorsanız?

@14 Ekim 2015 20:07 kardeşim bana sorunsuz çıkan bir sistem göster haklısın diyecem sana

Büyük değişikliğin zararı

Sen de yorum yaz