Microsoft yaz okulu başvuruları başladı!

Microsoft'un öğrencilere uygulama geliştirmeyi öğrettiği Yaz Okulu başvuruları başladı!

Microsoft yaz okulu başvuruları başladı!

Microsoft, öğrencilerin uygulama geliştirmeyi öğrenmelerine yönelik her sene düzenlediği Microsoft Yaz Okulu'nun başvurularının başladığını duyurdu. Ağustos ayı boyunca Microsoft'un İstanbul ofisinde gerçekleşecek olan yaz okuluna kayıtlar 9 Mayıs 2014 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye'deki tüm üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümü ve ilgili bölümlerinden öğrencilere açık olan Microsoft Türkiye Yaz Okulu'na 9 Mayıs 2014 tarihine kadar  başvurular gerçekleştirilecek. Başvuru sonuçları 29 Mayıs 2014 tarihinde açıklanacak. Yaz okulu, 4 Ağustos – 1 Eylül 2014 tarihlerinde Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde gerçekleştirilecek.  

Program başvuru sürecinde, katılımcıların yaz okulu boyunca geliştirecekleri projelerin raporunu hazırlamaları ve Microsoft ile paylaşmaları gerekiyor. Projelerini geliştirirken birbirlerinden ve hocalarından yardım alabilecek olan katılımcılar, program sonunda ise projelerini Microsoft çalışanlarına ve bilişim dünyasındaki önemli firmalara sunma imkanı bulacaklar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bill Gates abiyi görebilecek miyiz? :D

Yaz okulu deyince ben de çocuklar için sanıp heveslenmiştim ??

Niye sadece İstanbulda ?

Niye sadece bilgisayar muhendisligi bolumune onu anlamadim. Bilgisayara ve yazilima ilgi fuyan tonla insan var. Zannedersin ki butun bilgisayar muhendisligi ogrencileri catir cutur program yaziyor

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Microsoft yaz okulu başvuruları başladı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir