Microsoft, yine bir yamayı geri çekti!

Microsoft, yayınladığı Windows güncellemelerini geri çekmeyi huy edindi! İşte geri çekilen son yama.

Microsoft Windows 7 yamasını geri çekti

Microsoft, son aylarda yama yayınlayıp hemen ardından geri çekmeyi alışkanlık haline getirdi. Şirket şimdi de, 10 Aralık günü yayınlanan son Windows 7 yamasını geri çektiğini duyurdu. KB3004394 kod adlı Windows 7 güncellemesi, işletim sisteminde beklenmedik sorunlara yol açtığı için Microsoft tarafından geri çekildi. Güncellemeyi yüklemiş olanların, sistemlerinden geri silmeleri tavsiye ediliyor.

Hata raporlarına göre, yeni güncelleme kullanıcıların AMD sürücülerini güncellemelerine engel oluyor. AMD, Microsoft ile aynı gün Catalyst sürücüleri için yeni güncelleme yayınlamıştı ancak çoğu Windows 7 kullanıcıları AMD sürücülerini güncelleyemediğini rapor edince, sorunun Windows 7 güncellemesinden kaynaklandığı anlaşıldı.

Microsoft şimdi, bu link üzerinden yayınladığı araç ile, Windows 7 yamasını yüklemiş olan kullanıcıların yamayı sistemlerinden kaldırmalarını sağlıyor.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Yine AMD, yine sürücü sorunları...

Forever Linux

rezilliğin gerçekle bütünleşmiş hali = windows 7

@15 Ara 2014 18:22 bunu yazan windows 8.1 e mükemmel diyendir.

Microzort ürünleri almayın aldırtmayın. kullanmayın kullandırtmayın.

ubuntunun desteği artsa geçilmeyecek işletim sistemi değilde ; hep eski pc niz falan da varsa öneririm deneyin . windows zaten gelenektir 2 tane sorunlu sürüm çıkarır sonra harika stabil bir sürüm çıkar sonra yeniden 2 posta daha . arada linux sürümleri de denemeye sevk eder beni bu

çöp microzort!!!

Şu Service Pack 2 yayınlamıyorlar ya sinir oluyorum Microsoft da.

Gavurca forever diye konuşmayın. Wpnin kurucusundan ne beslenir

@15 Ara 2014 19:31 Hahahaha bravo :D

bende iki güncelleme gözüküyor ama yüklenmiyor o güncellemeler orada gözüküyor onları oradan nasıl kaldırırım arkadaşlar (windows 7)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir