Microsoft'tan Apple göndermeli yeni reklam!

Microsoft, yeni reklamında rakibi Apple'a adeta "sevgisini gönderdi" ve bakın ne dedi...

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Microsoft'tan Apple göndermeli yeni reklam! Microsoft, yeni reklamında rakibi Apple'a adeta "sevgisini gönderdi" ve bakın ne dedi...

Microsoft ve Apple arasındaki gibi özel bir rekabete teknoloji dünyasında rastlamanız zor. Ancak bu, iki firmanın tatil sezonu öncesinde sevgi mesajları veremeyeceği anlamını taşımıyor.

Microsoft'un yeni reklamında bir grup gençten oluşan koro, firmanın New York'taki yeni mağazasından, Apple'ın birkaç blok ötedeki küp mağazasına doğru yürüyor. "Let There Be Peace on Earth" ("Bırakın Dünya'ya Barış gelsin") adlı şarkıyı söyleyen grup, en sıkı rakiplerin bile tatil dönemi için bir olabileceğini gösteriyor.

Firmanın yeni TV reklamını yukarıda izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ha şöyle yola gel micro....

Aslında bu iki firmanın geçmişine bakarsak zamanında Apple nakit sıkıntısı çekerken Microsoft rekabeti bırakıp Apple dan 3 yıl üzerinde işlem yapmamak ve yönetim kuruluna da karışmamak üzere 150 milyon dolarlık hisse satın almıştı. Ayrıca bu hamle ile birlikte Microsoft ve Apple birbirlerinin teknolojilerini kullanabilmek için de anlaştılar. Yani iki firma da bugünkü konumlarına birlikte geldiler.

Şaka maka ama benim iPhone Microsoft'un yazılımları olmasa İş'ime yaramayacak!

Çok seviyorsa birleşsinler o zaman. "Micropple" diye bir firma kursunlar. Logosu da kare içinde Elma olsun. İşletim sistemi de "İWinOS" olsun.

İkisini de hiç sevmem... Yaşasın Google!

Microsoft olmasaydı Apple olmazdı , Apple olmasaydı Microsoft olmazdı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play