Microsoft'tan "basit" eposta uyglaması: Send

Microsoft, epostayı çok basitleştiren yeni uygulaması Send'i kullanıma sundu!

Microsoft'tan epostayı sadeleştiren çözüm Send!

Microsoft'un Outlook takımı, yeni basitleştirilmiş eposta uygulamasını ortaya çıkardı. iOS için yayınlanan Send uygulaması, epostanın birçok öğesini ortadan kaldırarak, onu mesajlaşma uygulamalarına benzer hale getiriyor.

Outlook'un aksine Send ile daha önce gelen epostalarınıza bakamıyor, arama yapamıyorsunuz. Uygulama çok basit bir yapıya sahip - tüm fikir, Microsoft'a göre epostaların konu satırları, imzalar gibi gereksiz ve sinir bozucu bölümlerini kaldırarak iş arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı kolaylaştırmak. Firmaya göre "Send ile imzalara, konu satırlarına ve selamlaşmaya olan ihtiyaç ortadan kalkıyor."

Send'in eposta yaklaşımı size tanıdık gelebilir, çünkü Outlook takımının geliştirdiği, Mayıs'ta sızan "Flow" için de aynı şeyler söylenmekteydi. Send, iş kullanıcılarına yönelik bir sohbet aracı gibi görünse de, şu an sadece Office 365 iş ve eğitim hesapları üzerinde kullanılabiliyor ve gönderilen mesajlar, Outlook ile eşitleniyor.

Microsoft, ilk olarak iOS için sunulan uygulamanın Android ve Windows Phone sürümlerinin yolda olduğunu söylüyor. Firma, uygulamayı diğer türdeki eposta hesaplarına da "önümüzdeki aylarda" açacağının haberini veriyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

önce kendi outlook uygulamasını düzeltsin ms

sadece US store da olduğunu neden belirtmiyorsunuz!

App Store Türkiye'de yok bu uygulama. Mağazayı değiştirdiğimde de yüklemeye çalışıyorum yine hata veriyor (Bu defa da App Store Türkiye'ye yönlendiriyor).

Önce kendi işletim sistemi için çıkartsın :) Gmail her türlü akar gider.

Microsoft kendi yaptığı bir uygulamayı ilk olarak sadece iOS için kullanıma sunmuş? şaka gibi :) ve tabi ki Apple'ın gücü....

live messenger ı kaldırdı yerine dandik outlook u koydu ..live messenger ı GERİ İSTİYORUZ

Neden ilk ios neden ilk kendi platformu değil wp sırf bu yüzden büyüyemiyor çünkü MS bile önemsemiyor wp yi

Adam ilk önce ios a uygulmayı çıkarıyor??

İOS, Microsoft için plot bölge bir çeşit deneme alanı....kobayın olayım gel wp de dene. :))

whatsapp ın telefon numarası yerine e-mail li versiyonu olmuş. Çok güzel bence yaygınlaşırsa süper olur.

microsoft kendi işletim sistemini geri planda tutarsa zaten daha fazla büyümesini beklemesin. diğer işletim sistemlerinde daha çok microsoft desteği var. gidip iphone alsan microsoft seninle daha çok ilgilenecek yani :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir