Microsoft'tan "Birlikte Oluştur" programı

Microsoft, kullanıcılarla olan iletişimini arttıracak "Birlikte Oluştur" programını açıkladı!

  • Ercan Uğurlu
Microsoft'tan "Birlikte Oluştur" programı

Microsoft'un Windows 10 lansmanı öncesi başlattığı Windows Insider programı, kullanıcılar tarafından gelen geri dönüşlerle Windows 10 öncesinde Microsoft için büyük bilgi kaynağı olmuştu. Gelen erken geri bildirimler, işletim sisteminin kusur ve hatalarının erken fark edilmesini sağlamış ve bu sayede de ilk andan itibaren iyi bir işletim sisteminin ortaya çıkmasına önayak olmuştu. Şimdi bunu geliştirmek isteyen Microsoft, "Birlikte Oluştur" programını başlattı.

Kullanıcılarla kucaklaşmayı ve yazılımdan ürün geliştirmesine kadar pek çok adımda onların fikirlerini duymak isteyen Microsoft, "Birlikte Oluştur" programını Hindistan'da kullanıma açtı. Microsoft Hindistan web sayfası üzerinden görülebilecek olan çağrıda, Microsoft, kullanıcıları tam bir adaptasyona çağırıyor. Programın amacı elbette Microsoft'un daha iyi yazılım ve daha iyi ürünlere imza atmasını sağlamak. Böylece kullanıcılar da kendi beklentilerini Microsoft markası altında bulabilecekler ve bu da kullanıcı memnuniyetini arttıracak. Programın başarılı olması halinde, diğer ülkelerde de görebileceğimiz açık. Kaldı ki Insider programının başarısından sonra, "Create Together" da gelecek vadediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Microsoft doğru yolda ilerliyor. Bende yazacağım. Direkt HDD, direkt yazıcı, ... Direkt çevre birimleri. Oturum açma tabanlı ve yapılandırılmalar yok kurulum yok istek gönderme, pin bilmem ne yok, kesinti yok, ara program yok. Dağınıklık hiç yok. Bunu yazsın Microsoft.

@ZiyaretBitti Sen bir Microsoft Fancığısın. Bu her halinden belli. Elin Amerikalı şirketi işte ya nedir bu hayranlık???

@29 Kasım 2015 11:14 osmanlıdan ders almadık osmanlıyla övündük elin devletlerindeki şirketler ülkemizin gelirlerini geçti gene akıllanmadık anca bakar bune bizde yaparız dedikten sonra gerisi boş

@29 Kasım 2015 11:14 Elin amerikalısı diyorsun da ip gibi bilgisayırında tabletinde falan filan windows teknolojisi var

Sen de yorum yaz