Microsoft'tan iOS için son uygulama: NewsCast

Microsoft'un, iOS platformu için yeni bir uygulamayı test ettiği ortaya çıktı!

Microsoft'tan iOS için yeni uygulama: NewsCast

Microsoft'un şu anda NewsCast olarak adlandırılan yeni bir iOS uygulamasını test ettiği ortaya çıktı.Uygulama yerel ve tüm dünyadan haberleri toplayarak kullanıcılara bunun 30 saniyelik özetlerini okuyabiliyor. Alternatif olarak iki ses arasından seçim yapabiliyorsunuz. Daha sonra okumak için içerik kaydetmeye de olanak sağlayan Newscast, text-to-speech teknolojisini kullanıyor.

Özellikle sürüş esnasında haberleri dinlemenize olanak sağlayan uygulama şu anda App Store üzerinde yer almıyor, zira halen test aşamasında Test süreci ilk olarak Neowin adlı internet sitesi tarafından fark edilen NewsCast haber uygulaması henüz resmi olarak duyurulmuş da değil.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu Microsoft adam olllllmaaaz.

Kendi mağazasına uygulama ekleyeceğine rakiplerini güçlendiriyor. Yapma Windows :/

eee sen zaten böyle yaparsan kim niye windows phone alsın ki..

En azından artık bir yazılım devi olduğunu fark etti Microsoft.

Microsoft bu işe donanım ile başlamadı,bir Windows Phone kullanıcısı olarak bunun farkındayım.iOS'meza gelir gelmez kendileri portlayacaktır uygulamayı

Hala Windows Phone diyen varsa, bütün samimiyetimle söylüyorum aptaldır. Ben Lumia 535 kullanıcısı olarak Microsoftun Allah belasını versin diyor, bir an önce batmalarını temenni ediyorum. Teşekkür ederim söyleyeceklerim bu kadardı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir