Microsoft'tan Office için Insider programı

Microsoft, Windows'tan sonra önemli bir yazılımı için de yeni Insider programını başlattı!

  • Onur Seven
Microsoft'tan Office için Insider programı

Microsoft Office 2016 için son gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz? Artık, genel yayın öncesinde yeni özellikler ve güncellemelere erişim sağlayacak Insider test programına katılabilirsiniz.

Windows önizleme benzeri olan Insider programı, yaklaşan özellikler ve en son güncelleştirmeleri önceden görerek Microsoft'a geri bildirim sağlanmasına olanak veriyor. Kullanıcı görüşlerinin ürünün kamuya açık hale gelmeden önce geliştirilme aşamasındayken Microsoft'a yardımcı olması hedefleniyor.

Program Windows, Windows Mobile ve Android kullanıcıları için geçerli durumda ancak şirket özellikle Mac kullanıcıları için tasarlanmış bir program için de çalışma yaptıklarını ifade ediyor.

Insider programı sadece Office 365 müşterileri için erişilebilir olacak. Bunun yanında Office 365 kurumsal kullanıcıları zaten Office 365 İlk Sürüm (First Release) ile en son güncelleştirmeleri önceden görebilme ve erken geri bildirim sağlayarak ürünün şekillenmesine yardımcı olma hakkına sahip olmuştu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

eee suyunu çıkardı iyice ms ücretsiz ayağına beleş beta tester olark çalışıyor şuan win 10 kullananlar ki win server rtm çıkmadı daha tp4 aşamasında okadar beta tester oluyorsun bi kişiye özel key bile verdiği yok

Sen de yorum yaz