Microsoft'tan sıra dışı bir Surface PC geliyor!

Dedikodu çarkları, bu kez Microsoft için dönüyor: Microsoft'un sıra dışı bir Surface PC'yi hazırladığı iddia ediliyor!

  • Cenk Atlı
Microsoft'tan sıra dışı bir Surface PC geliyor!

Dedikodu çarkı bu defa Microsoft'un yeni Surface cihazı için dönmeye başladı. ZDNet'te yer alan rapora göre firma Ekim ayının sonuna doğru gerçekleşecek bir etkinlikte, hepsi bir arada PC özellikli yeni bir Surface modelini görücüye çıkaracak. Cihazla ilgili söylentilerdeki en ilginç ayrıntı ise yeni Surface modelinin daha çok oturma odasındaki kullanımlara yönelik olduğu.

Raporda Surface PC'nin 21, 24 ve 27 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutuyla geleceği ve cihazın Surface Hub'ın tüketici sürümü olacağı belirtiliyor.

Microsoft'un ortalama bir TV boyutundaki tableti Surface Hub daha çok profesyonel bir kullanıma hitap ediyordu. Bu yeni hepsi bir arada Surface cihazının ise daha küçük boyutlu olması ve Hub'a göre daha makul fiyatlarla gelmesi bekleniyor.

Elbette bu söylentilerin henüz bir doğruluk payı söz konusu değil. Böyle bir etkinliğin de gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek için Ekim sonunu beklememiz gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Madem böyle bir şey yapmaya karar vermiş, o zaman şuanki Windows 10 Anniversary Update'i daha da geliştirmesi de lazım. Windows şu anki haliyle buglar kralı olmayı hak ediyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play