Microsoft'tan Windows 10 tasarım konseptleri!

Microsoft'un kendi yayınladığı Windows 10 tasarım konseptleri, pek çok ipucunu da bizlere veriyor!

Microsoft'tan Windows 10 tasarım konseptleri!

Kaliforniya'nın San Francisco şehrinde gerçekleştirilen MS Build etkinliği, geliştiriciler için düzenleniyor olsa da, sahnede geriye kalan kullanıcıları heyecanlandıracak yenilikler de gösterilmiyor değil. 

Bunlardan bir tanesi, Microsoft'un sahnede sergilediği Windows 10 tasarımını temel alan tasarım konseptleri. Neowin'in fotoğrafını çekerek paylaştığı tasarımlar, simge stilleri, beyaz arka planları, etkileşimli kutucukları ve fazlasıyla Windows 10'un önizleme sürümünde bize sunulan arayüz öğelerini temsil etmekte. Görüntülerdeki özelliklerin çoğunu Windows 10'un önizleme yapılarında görmeye başlamış olsak da, etkileşimli kutucuk işlevinden henüz yoksunuz.

Başlat menüsündeki öğeleri düzenlemeye yarayan klasör, konseptlerde gösterilen, ancak şu an sunulmayan bir başka işlev. Microsoft'un 20 kareden oluşan Windows 10 konseptlerine buradan ulaşabilir ve keşfettiğiniz diğer yeni işlevleri bizlerle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

wp fanları şimdi buna çok iyi süper falan der de bu wp 8i geç wp 7 nin aynısı. bu kadar kolay tatmin olma numarası yapmayın daha da kötü hale geliyor. microsoft insanların arayüze o kadar tepki göstermesine rağmen windows 10da sadece başlat menüsünü geri getiriyor arayüz hala aynı, siz hiç sesinizi çıkartmıyorsunuz nasıl gelişsin. microsoft hiçbir zaman kendi iyi bir şey yapmamıştır zaten illa kullanıcıların zorlaması gerekiyor.

@03 Mayıs 2015 00:16 W7'den daha fazla bellek te ister şimdi...

yükledim baktım iğrenç bir windows hele o ikonlar... diyecek söz bulamıyorum ms

valla millet bu ikonları sevmez bende bunları seviyorum..android,ios,symbian..vs vs hepsi aynı tarzda ikonlarla geliyo sıradan duruyo bence artık..yada sıkıldım o yüzden değişiklik iyi olur dedim aldım l930 fazlasıyla memmunum..uygulama konusunda oyun oynayan biri değilimdir bikaç bulamadığım uygulamyıda ipadden gideriyorum yetiyor bana

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir