Microsoft'tan yeni uygulama: Hub Keyboard

Microsoft, Android'e özel uygulamalar sunmaya devam ediyor! İşte yeni tanıtılan Hub Keyboard...

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft'tan yeni uygulama: Hub Keyboard

Microsoft, Android için geliştirdiği uygulamaların en yenisi olan Hub Keyboard'u ortaya çıkardı. Uygulama, Microsoft Garage'ın anlatımıyla şunları sunuyor:

"Rutin görevleri yerine getirmek için uygulamalar arasında geçiş yapmak can sıkıcı değil mi?

Bir Microsoft Garage projesi olan Hub Keyboard, farklı hizmetlerden alınan bilgileri parmaklarınızın ucuna getirerek görevlerinizi daha hızlı tamamlamanızı sağlıyor. Office 365 iş veya okul hesabınızla oturum açarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hub Keyboard'u şunlar için kullanın:

  • Pano: Son kopyaladığınız öğeleri kolayca yapıştırın.
  • Belgeler: OneDrive ve SharePoint'te kayıtlı Office 365 belgelerinin URL'lerini alın ve paylaşın.
  • Kişiler: Telefonunuzdaki veya Office 365 hesabınızdaki kişilerin bilgilerini paylaşın.
  • Çeviri: Yazdıklarınızı farklı bir dile çevirin."

Microsoft, Next Lock Screen, Arrow Launcher ve son olarak Hub Keyboard ile Android'de en iyi Microsoft deneyimini yaşayabilmemiz için yeni uygulamalar sunmaya devam ediyor. Firmanın Android için yapacağı bir sonraki hamleyi biz de merak ediyoruz.

Google Play Store bağlantısı: Hub Keyboard

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

zaten anca androide çalışsın başka işi yok çünkü

Windows Phone aldığım güne lanet olsun.... Çok pişman oldum.

Lumia 535 kullanıyorum mağdur durumdayım. Microsofta verdiğim paralar haram zıkkım olsun. Kullanıcılarını mağdur eden rezil firma. İlk fırsatta Androide geri döneceğim. Windows rezilliktir.

Lumia günlerimi özlüyorum. Her uygulama yoktu belki ama her saniye virüş korkum yoktu. Hadi onu geçtim titreyen animasyonlar yoktu. Android in en son sürümünde hala google play uygulama yüklendi dediğinde cihaz bir an hiçbir şey yapmıyor kasıyor acayip. S3 Miniden yazmıyorum. Telefonum S6. Ki bu HTCde de oluyor Sony'de de. Android değil mi hepsi aynı. Özelleştirilebilirmiş. Peh. Köpek yesin öyle kişiselleştirilebilirliği.

@24 Şubat 2016 18:11 Zeka yaşın 7 galiba senin. Benim 2 yıllık S4 bile kasmıyor. Sen S6'ya ne yaptın?

@24 Şubat 2016 18:11 uydurma iSheep senin wp kullandığında yalan android kullandığında yalan... çöp personel...

Sadece Microsoft Garage bünyesindeki yazılım geliştiricilerin uygulamaları bunlar . Microsoft un başka departmanlarında da diğer yazılımlar geliştiriliyor. Herkesin işi farklı. Şimdi bu haberi okuyupta Microsoft bize baksın başka şeylerle uğraşacağına demek saçma olur

windows phone kullandığını pişman olan arkadaşlar bıraksın ama söyleyeyim 2 yıl sonra pişman olacaklar. azıcık düşünün anlarsınız

@24 Şubat 2016 20:17 İşte bu "fukara avuntusudur"... Bekleyin anam bekleyin daha çok beklersiniz... 2030'da falan Windows Androidi geçecek bekleyin siz...

Microsoft un android üzerinde çalışan uygulamalarının olmasını istemesinin acaba başka bir sebebi daha olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. Uygulamanın yüklendiği android sisteminde istediği izinlere dikkat etmek gerekiyor. Microsoft çeşitli istatistiksel bilgilere ulaşmak için, mutlaka yeni uygulamalar yayınlamaya devam edeceğini düşünüyorum açıkçası!

Ülkemizde kullanılamıyormuş

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost