Midbook ECO 7 bilgisayar yenilendi

Midbook ECO 7 tablet bilgisayar yenilendi.

Midbook ECO 7 bilgisayar yenilendi

Tablet bilgisayar pazarında kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı seçenek oluşturan Midbook markasının ECO 7 modelinin tasarımı yenilendi. Kapağı ve kutusu yenilenen ürün artık değiştirilebilir renkli kapaklara sahip.

DataStar tarafından Türkiye'de satışa sunulan Midbook ECO 7, yenilenen şık tasarımına bir de kapak rengi seçeneği ile tüketicilere alternatif oluşturuyor. Siyah, beyaz, mavi, pembe, yeşil renkli arka kapakları ile her zevke uygun farklı bir model sunuluyor. Uygun fiyatlı, kaliteli tablet bilgisayar arayanların ilgi gösterdiği Midbook'un 7 inç ekrana sahip modeli Midbook ECO 7, çocuklar, gençler ve özellikle öğrenciler için tasarlanmış, uygun fiyatlı bir çözüm.

Dört çekirdekli 1,6GHz hızında ATL işlemcisi bulunan Midbook tablet bilgisayar, 7 inç HD hassas dokunmatik ekrana sahip. 1GB belleği, 8GB diski olan üründe Android 4.4.2 işletim sistemi yüklü. Önde ve arkada 2MP kamera yer alan tablet bilgisayar, beyaz şık bir kasaya sahip.

Midbook Eco 7 modeli 159 TL fiyatla (KDV dahil) satışa sunuluyor. DataStar, Midbook tabletlerin satış sonrası destek hizmetlerini de kendi veriyor.

Midbook Eco  7 Tablet Bilgisayar 

- 7 inç dokunmatik ekran,
- Değiştirilebilir renkli arka kapak,
- 800 x 480 ekran çözünürlüğü,
- Android 4.4.2 işletim sistemi,
- 4 çekirdekli 1,6GHz ATL işlemcili
- 1GB DDR3 RAM,
- 8GB HDD,
- 2M piksel ön ve arka kamera,
- 32GB'a kadar arttırılabilir hafıza,
- Wi-Fi,

Fiyat: 159 TL (KDV dahil)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

midbook eco 7 Bu cihazları sakın almayın Beş Para etmez ben müşteriye verdim pişman oldum sizde olmayın 2 kişi bir araya gelmiş cinden sıpariş edip piyasaya surmüşler sözde teknk servisleri var müşteri desen kildi koymuş açılmıyor bana geldi teknik servisi aradım onu açacak tek rom kendlerindeymiş 25 tl artı kargo ücreti ödyecekmişim ben böyle bir şeye ilk defa tanık oluyorum ben bir çok markanın teknik servisiyim böyle birşeyle ilk defa karşılaştım benden size tavsiye sakın almayın bu cihazları

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir