Migros'ta iPad'ler 10'ar 10'ar satıldı!

Apple'ın dokunmatik ekranlı bilgisayarı iPad, Migros'ta satışa sunulduğu ilk günde 10'ar 10'ar gitti

iPad'ler kapış kapış gitt!

Cumartesi saat 18.00 itibariyle yaklaşık 700 iPad satışı gerçekleşirken, Migros yetkilileri, "Satışlarımız çok iyi gidiyor. Stoğumuz tükeniyor. Büyük şirketlerden gelip 20 adet alan var. En fazla alan 40 adet aldı" diye konuştu.

Öğleye kadarki satışlarda müşterilerin incelemeden direk sepetlerine iPad attığını vurgulayan Migros yetkilileri, "Öğleden sonraki müşterilerimiz ise ürünü inceleyip, sorular sordular. İkinci parti iPad'ler Salı günü raflarda yerini alacak" diye konuştu.

Ankara, İstanbul ve Antalya'da yoğun iPad satışı gerçekleşirken, İstanbul'da en çok iPad satılan Migros'lar Ataşehir, Beylikdüzü ve Anadolu Hisarı mağazaları oldu. Anadolu'da ise Afyon, Malatya ve Trabzon'da en yüksek satış gerçekleşti.

Hürriyet

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

sorsan maaşım az kıtkaanat geçiniyom derler bu benzin fiyatları artarken de olmuştu benzin çok pahalı benzin şöyle böyle diyenler bir de baktık ki arabadan inmiyor

alanların cogu idda girerim hava atmak için almıslardır hiç bir teknik bilgisi ykktur iphone ile bir farkı yok sadece ekranı buyuk :)) Yurdum insanı malasef içmeye paraları yok ama hava atmak için herseyı yapar

2,5 milyara satılıyor bence çok yüksek bi fiyat bir kaç ay bekleyerek daha ucuza alınabilir

Bu kadar para verip de o kapalı kutu aletleri alanlara şaşıyorum doğrusu...

Kimse fakiriz, paramız yok demesin bu manzaradan sonra bence. Hele o 20'şer 40'ar adet alan firmalar hiç kriz uyanıklığı da yapmasınlar. Çalışanına gelince üç kuruş parayı çok görüp de sepet sepet para saçan üç kağıtçı yurdum işverenleri. Yeni mezun mühendise 1100 lirayı hak gören ama en lüks yerlerde oturup en lüks arabalara binen aç gözlü insanlar topluluğu. Para çok aslında. 1 günde 700 adet iPad'i tüketecek kadar insan olduğuna göre hiç kimse krizden, kazanamamaktan söz etmesin bence. Biz okuyalım, çırpınalım sonra bir kısım insan bizim sırtımızdan zengin olsun.

Ya fiyat nerde belli değil konuyu kontrol edermisiniz.

2000 kusur degilmiydi ya? nasil kapis kapis gidiyor anlamadim. ulan ya millet cok zengin ama fakir ayagina yatiyo yada biz zuurtuz.

migros satış fiyatını bilen var mı dokunmatik bir netbook tan ucuzsa alın derim. bi de bunda da ölüm tutuşu falan olmasın:)

eskiler derki para ile imanin kimde oldugu beli olmuz
gunumuzde hernekadar belli olmaya basladi

Yurt dışı etiketi 400, 500 dolar bir ürün için bu ülkede 2500,3000 ytl vermek müsriflikten ve görgüsüzlükten başka bir şey deildir,3'er 5'er 10'ar gidiyorsa bu ülkede bir sıkıntı olduğunu gösterir!..Amerikadan daha mı zenginiz yada avrupanın sayılı zenginlerindemiyizki bu işe yaramayan bir netbook un bile yaptıklarını sunduklarını sunamayan bu yarım yamak bir ürüne bodoslama saldırmak ülkece nereye gittiğimizin bir göstergesi!..Parası olanın tabiki keyfinin kahyası deiliz ama bu davranış şekli bir ülke için gerçekten normal deil!..

Türkiye kadar zengin memleket tanımam.

Stev şu fotoğrafı görse eminim halimize güler!içinden geçirdiklerini de buraya yazsam yayına vermezler...biz 400,500 dolarlık bir ürüne bu ülkede 2500 ytl veriyorsak ülkece gerçekten bizden bir halt olmaz,zengin ederiz,süper güc yaparız,onlara uzaya göndeririz,ilim bilimlerine kaynak oluruz,karşılığında böyle oyuncaklarla vakit geçiririz oynarız!..Stev de gider barbükü partisinde aplalarla dalgasına bakar kulaklarımızı çınlatır!..

cok yazik cooooook...

Şu 5'er 10'arcıları gördükten sonra gelde vergileri % 5000 arttırma. Evinde ipad'la wc'ye girer, "param yok açım" diye ağlar.

Yazıyı dikkatli okuyun "Büyük şirketlerden gelip 20 adet alan var."
Adamın demekki işine yarayacakki almış. Sanki parasını siz kazanıyorsunuz. Adam nereye isterse harcar.

-Ülkeni o kadar önemsiyorsan, dilini de doğru düzgün kullan

"Yurt dışı etiketi 400, 500 dolar bir ürün için bu ülkede 2500,3000 ytl vermek müsriflikten ve görgüsüzlükten başka bir şey deildir,3'er 5'er 10'ar gidiyorsa bu ülkede bir sıkıntı olduğunu gösterir!..Amerikadan daha mı zenginiz yada avrupanın sayılı zenginlerindemiyizki bu işe yaramayan bir netbook un bile yaptıklarını sunduklarını sunamayan bu yarım yamak bir ürüne bodoslama saldırmak ülkece nereye gittiğimizin bir göstergesi!..Parası olanın tabiki keyfinin kahyası deiliz ama bu davranış şekli bir ülke için gerçekten normal deil!.."

eeeeeee apple kalitesi, alırlar tabi...

yemin ederim ona o parayı verene acıyorum

cahilce konusmadan once urunun fıyatına ıyı bakın amerıkada 400 dolar degıl bır defa. 499+tax yanı yaklasık 550 dolar 16gb wifi olanı adamlar 2500 r 64gb 3g lı satıyorlar. onun fıyatıda 829+tax yanı yaklasık 910 dolar. Bu fıyatlar hala bukadar pahalı olmasını acıklamaz ancak apple sadece amerıkada bu kadar ucuz satan bır fırmadır. İşe yarıyıp yaramıyacagı ıse ayrı bır konu. Siz hala ipadi netbooklarla kıyaslıyorsanız dıyecek başka bır şeyım yok. Bu arada vergı arttırma zıhnıyetınde olan arkadaşada soyliyim evet tuvalette kullanmak için aldım baktımkı işe yarıyor yatakta tv karsısında bılımum her yerde kullanıyorum aletı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play