Minimum incelikte maksimum koruma!

Ttec ExtremeHD'nin ekran koruyucuları, inceliğine rağmen cebinizi iyi biçimde koruyor!

Minimum incelikte maksimum koruma

Mobil cihaz aksesuarları markası Ttec, geniş ürün yelpazesine yepyeni ürünler eklemeye devam ediyor. Ttec son olarak Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucularını pazara sundu.

Ttec ExtremeHD, sıradan ekran koruyuculara göre tam 9 kat daha güçlü ve ultra dayanıklılık sağlıyor. Cam hissi veren optimum incelikteki tasarım ile üstün bir dokunma deneyimi sunan Ttec ExtremeHD, gelişmiş görüntü kalitesi için ultra şeffaf materyalden üretildi. Kısacası Ttec ExtremeHD tasarımı ve kalitesi ile kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

Ön ve arka yüzey koruyucuları, iPhone 5 / 5S, iPhone 4/4S modellerinde bunlara ek olarak sunulan yan yüzey koruyucuları  ile Ttec ExtremeHD, minimum incelikte maksimum güvenlik sağlıyor, akıllı telefonlarını darbelere karşı etkin şekilde koruyor.

Ttec ExtremeHD dayanıklı ekran koruyucular şu modellerde kullanılabiliyor;

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 4, iPhone 4s,Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Note 2, Galaxy S4 Mini,Galaxy Mega, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy Ace, HTC Desire 500, HTC One Mini ve Turkcell T40 ürünleri.

Ttec ExtremeHD Dayanıklı Ekran Koruyucuları, KDV dahil 24,90 TL'den başlayan son kullanıcı fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

pis androidlerde mi kullanabiliyormus?

@18 Şub 2014 00:54 androidle ekran koruyucunun ne alakası var? önüne gelen telefon olursa bu kadar cahillik normal tabi

00:54 olum sen uyu senin yatma vaktin gelmiş.

"hisset..." insanın aklına neler neler geliyor... :)

Al işte dar görüşlü biri daha androidin yapabildiği kadar IOS un yapamadığı şeyler var

Android - iOS tartışmalarını çok garip buluyorum. Sonuçta ikisi de ABD firmasına ait ve bizler de ortağı değiliz. Herkesin kullandığı kendisine, fanatiklik de bir yere kadar..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost