Minton’dan Olet Ekran MP3 Player

Dünyanın gelişmiş ülkelerinde ileri teknoloji ürünleri ile faaliyet gösteren Minton, Man P3 serisindeki 256 MB dahili hafızalı yeni MP3 çaları 3006’yı piyasaya sürdü.

Ses kayıt ve FM radyo özelliklerine sahip Minton 3006’yı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği 256 MB dahili hafızaya ve oled/grafik ekrana sahip olması. Gümüş ve beyaz renk seçenekleri ile oldukça şık bir görünüme sahip 3006, minik tasarımı ve asma halkası ile günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında.

Standart hafızasını SD, MMC slotu ile istediğiniz kadar arttırabileceğiniz Minton 3006, 24 saate kadar MP3/WMA formatında ses kaydı yapabiliyor. Cihazın flash disc özelliği ile de tüm data dosyalarınızı taşıyabiliyorsunuz.

MP3/WMA player desteği bulunan Minton 3006 Mp3 çalar, USB 2.0 çıkışı ile bilgisayara bağlanabiliyor. Küçük bir kalem pil ile çalışan cihazın 5 farklı equalizer çıkışı bulunuyor. 20 farklı radyo hafızası ile sevdiğiniz radyoları kaydedebileceğiniz Minton 3006’nın oled (grafik) ekranı ile dikkat çekiyor. Line in girişi ve dahili mikrofon girişi bulunan cihazın ses kayıt özelliği sayesinde FM radyodan da kayıt yapabiliyorsunuz. Ayrıca playback hız kontrolü ile A’dan B’ye tekrar özelliği bulunuyor.

Türkiye genelinde geniş servis güvencesi ile satışa sunulan tüm Minton ürünleri 2 yıl garantiye sahip. Minton’un digital dünya teknolojilerini gelişmiş ülkelerle aynı anda Türkiye pazarına taşıyan DEPA Elektronik, digital ürünler pazarına yeni açılımlar getirmeye devam edecek.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play