Mirror's Edge oyun motorlarında bir devrim mi

Kasım ayında piyasada olacak Mirror's Edge oyun dünyasında bir devrim olarak nitelendirilebilecek mi

Mirror's Edge oyun motorlarında bir devrim mi
Oyunun ana karakteri Faith hükümet ajanlarından kaçıp kız kardeşini kurtarmaya çalışacak.

Hem Xbox 360, hem Playstation 3, hem de Windows sürümünün piyasaya çıkış tarihi 11 Kasım olarak bildirilen Mirror's Edge Unreal Engine 3 motorunu kullanıyor ve bu motora EA Digital Illusions CE (DICE) tarafından üretilmiş bir ışıklandırma şeması ekliyor. Oyunun ilk tanıtım videoları parlak renklerle bezeli realistik bir ortama sahip olduğunu gösteriyor.

Oyunun en büyük özelliği her noktayı serbestçe kullanabilme imkanı vermesi. Oyunun ana karakteri Faith'i yönetirken duvarlara tırmanabiliyor, binalardan binalara atlayabiliyor ve bunun gibi fizik motorunun izin verdiği her hareketi yapabiliyorsunuz.

Henüz diğer detayları fazla netleşmiş olmasa da videosu ve resim galerisini izlediğinizde yepyeni bir oyun tarzı ile karşı karşıya olduğumuzu anlayacaksınız. Mirror's Edge, mutlaka ilgiyle takip edilmesi gereken bir oyun olduğunu gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ah ah bu oyun haberlerini okudukca içim içimi yiyor ya şöyle adam gibi bir sistem toplayacak param olsa neler yaparım neler öğrenciliğin gözü kör olsun. Heralde Readon X300 128mb ekran kartıyla bu oyunlar hayal

sanal dünya iyice kendini aşıyor artık gercekten farkı kalmicak bu gidişle...

birazçıkta olsa hayel

geforce 9600 512mb ekran kartı son ayarları kaldırıyormuş ancak gene de son gerçeklik yakalanmıyormuş. iyi sistem gerekli..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir