Miyako A 915 Home Theater Sound System

Piyasada bulunan onlarca ses sistemi arasında seçim yapmak zorlaşırken kimi markalar estetik görünüşleriyle ön plana çıkıyor. Miyako A 915 5+1 ev sinema sitemi , güçlü ses çıkışının yanı sıra şık tasarımıyla da onlarca ürün arasında dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Ahşap yapısı ve estetik görünümü ile dikkat çeken A915 5+1 sistem toplam 415 watt ses çıkışına sahip. Farklı boyutlarda tasarlanmış satallitelerin dış yüzeyinde ahşap ve metal bir arada kullanılarak çok şık bir görüntü elde edilmiş. Ahşap ağırlıklı subwoofer üzerinde bulunan kontrol paneli, tüm ses kontrollerini uzaktan kumandanın yanı sıra direkt woofer üzerinden ayarlamanızı sağlıyor.

DTS, AC3 ve Dolby Dijital desteği bulunan sistemin fonksiyonel uzaktan kumandası, ses kontrolünün yanı sıra ön, arka ve merkezi hoparlörlerin seslerini ayrı ayrı ayarlama ve düzenleme imkânı veriyor.

Beyaz Bilgisayar, ses sistemlerinde Miyako’nun yanı sıra Voica, Jaguar Tech, Jbs markalarının da Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mıyakonun kumandası varmı

ben mehmet abatay miyako nun kumandasını nasıl bulabılırım bana bılgı verırmısınız

abi bu ürün bir harika ama kumandası bozuldu yardımcı olun yada bu üründen elinizde yenisi varmı alabilirim lütfen cevap yazın.....

Sen de yorum yaz