Mobil internet: 3G ayda 5.99 TL!

TTNET Abonelerine Avantajlı Mobil İnternet Fırsatı: "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" ayda 5,99 TL!

TTNET abonelerine avantajlı 3G

TTNET, özellikle yaz aylarının gelmesiyle açık havada daha fazla vakit geçirmek isteyen ve hızlı internet bağlantısından vazgeçmeyen abonelerine, "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" ile özel bir fırsat sunuyor. İlk altı ay 5,99 TL'den, sonraki 18 ay 9,99 TL'den sunulan 500 MB kotalı mobil internet çözümü ile tüketiciler, 2GB'a kadar her ek 500 MB'a sadece 7 TL ödeyerek gönül rahatlığıyla ve özgürce internete bağlanabiliyor.

TTNET, abonelerine ev, ofis ve Türkiye'nin dört bir yanındaki 8.000 WiFi noktasının yanı sıra diledikleri yerden internet keyfini yaşatacak yeni bir çözümü daha hayata geçiriyor.

Esnek kota modeli ve kota aşımlarında belirlenmiş sabit ücret ile Türkiye'de bir ilke imza atan "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" ile tüketiciler, mobil interneti ihtiyaçları kadar kullanırken ödeme tutarlarını önceden hesaplama özgürlüğüne kavuşuyor.

Ödemeler nasıl olacak?

24 ay taahhütle tüm vergiler dahil, ilk altı ay 5,99TL'den, sonraki 18 ay 9,99TL'den sunulan 500 MB'lık kotalı "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi", 2 GB'a kadar olan kota aşımlarında her ek 500 MB'lık kullanımı 7 TL'den fiyatlandırarak esnek bir model ortaya koyuyor.

Tüketicilerin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle 2010 yılında EVET diyerek başlattıkları yeni dönemin bir örneği olduğunu belirten TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk kampanya ile ilgili şunları söyledi:

"TTNET olarak farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çok sayıda internet çözümünü hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda, tamamlayıcı unsur olarak gördüğümüz mobil internet çözümleri de ilk günden itibaren bizim için büyük önem taşıyor. Ev – ofis dışında da internete özgürce bağlanmak isteyen abonelerimize sunduğumuz "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" esnek kota modeliyle Türkiye'de bir ilke imza atıyor. Aynı zamanda kendi kotası içinde en iyi 3G fiyatı ile tüketicilere büyük avantajlar sunuyor."

Modem ücreti ne olacak?

24 ay taahhütle pakete abone olan tüketicilere 3G Mobil Modem'ler de ücretsiz sunuluyor. Yeni mobil internet çözümünün avantajları bununla da sınırlı kalmıyor. "Hesabını Bilen Akıllı 3G Paketi" aboneleri, tüm TTNET WiFi noktalarından 3G kotalarından bağımsız ve ücretsiz olarak ayda 600 dakikaya kadar internete bağlanabiliyor.

"Hesabını Bilen Akıllı 3G Paket"leri, taahhütlü ve taahhütsüz abonelik seçenekleriyle Türk Telekom Bayilerinden satışa sunuluyor. Detaylı bilgiye www.ttnet.com.tr adresinden veya 444 0 375 no.lu telefondan ulaşılabiliyor.

• Bu kampanya TTNET ve Avea işbirliği ile gerçekleştirilmiş olup mobil iletişim Avea tarafından sağlanmaktadır. 3G Mobil Modem Avea Sim Kartı ile çalışır.
• Kampanya 1 Haziran 2010- 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerlidir ve ilk 25.000 adet numara ile sınırlıdır.
• Tüm fiyatlara % 18 KDV ve % 5 ÖİV dahildir.
• Hat açılış özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsatname ücreti 44,04TL fiyata dahil değildir, ayrıca abone tarafından ödenir. Kampanya kapsamında bu ücret 12 ay taksitle ödenebilmektedir.
• Aylık 2GB'ı aşan mobil internet kullanımları için kota alım bedeli 0,05TL/MB'dır.
• Kampanyadan yararlanmak için TTNET ADSL abonesi olmak ve Avea 3G aboneliği başlatmak yeterlidir. Taahhütlü abonelik seçeneğinde TTNET ve AVEA aboneliklerinin 24 ay boyunca devam ettirilmesi gerekmektedir.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Hem telekoma hem aveaya köle olmak mı...
aslaaaaa...

telekom adsl fiyatını düşür kotayı kaldır adam ol öyle gel...

Yalnız atlanılan bir nokta var Avea nın muhteşem 3g si tam bir fiyasko :)

biraz uzun ama lütfen okuyun o kadar yazdım

Türkiye'de işini düzgün yapam ne gsm operatörü var nede telekom şirketi var daha doğrusu hiçbişey yok belki gsm operatörleri için turkcell diyebilrim ama oda süper sayılmaz gsm operatörleri önce kontör fiyatlarını düşürmeli sonra tarife ücretlerini düşürmeli böylece daha fazla müşteri kazanır ve daha çok kazanç elde eder TTnet yani türk telekom şu kotalı interneti kaldırmalı ve fiyatları yarı yarıya düşürmeli yine o da kaybettiği müşterileri geri çeker ve internet almayanlarıda müşterisi yapar 3-5 aylık 10 tl internet diyosunuz sonra 18 ay falan geçiriyonuz 49 tl ye kandırarak değilde normal yollardan daha fazla kazanırsınız keşke bu yazdıklarım bu habere yorum olarak kalmasa

Sabit ücreti kaldırsa şimdiki faiş fiyatlarada razıyız

vodafone ayda 8tlye bu işi yapiyor gerek yok ttnet sagol bu gereksiz kampanyan için

Son maddeyi okumanız yeterli sinirlenmek için.

avea 2g yi bile parazitli verirken hangi alt yapı ile 3g verecek cok merak ettim 3 kat pahalı olsun hizmet olsun ama aveada hizmet yok parada yok yok oglu yok yani şirketce 2 ay barınamadık degiştirdik operatörü hemen hiç kimse birbirini anlamıyok konuşurken parazitten

Yeni hat açılmasından kaynaklanan 40TL lik vergiyide 10a bölüyorlar. O yüzden 6,99 değil 10,99 ödüyorsunuz. Nedense alana kadar haberiniz olmuyor vergiden.

vodafone varken yuzune bakmam! batarlar insallah su an bu mesaji cep telefonum ve vodafon cepnet paketimle yaziyorum

avea ile 3g kullanacağıma turkcell edge ile sürünürüm daha iyi:D

----------------------------
Aylık 2GB'ı aşan mobil internet kullanımları için kota alım bedeli 0,05TL/MB'dır.
----------------------------
Yani 1GB limit aşımı 50 TL civarı ilave fatura demek.
Nasıl tarife ama :D

Diğer ücretler hariç , ilk 6 ay sonrası (indirimsiz hali) basit bir hesapla şöyle :
GB - TL
0.5 10
1 17
1.5 24
2 31
2.5 56
3 81
3.5 116
4 131

2 GB sonrası fiyat uçuşa geçiyor.
Avea sağ olsun bize 4 GB yi 131 TL ye satacak gibi.

Kardeşim en güzel paranı kıyıp uydu sistemi kurup internete gireceksin. Hangi kapıyı çalsan dolandırmaya çalışıyorlar! Bir ara Kablonet atak yapmıştı. Kaliteli hizmet ve ucuz internet elbette tercih edilir. Kablo net de heryerde hizmet vermiyor :( TTNET ise ne desem boş. Tek kelime Rezalet. Sınırsız 8mbit 49tl idi. sadece internet için birde telefon hattı parası kaktırıyorlar! 25tl de bu 50+25=75 yl :)
Hizmet var mı? Evet hizmet var SÜRÜNDÜRME hizmeti :) ne kerametse 8mbit hızı bir an olsun göremedim. Arızaya bildirirsin gelirler inceleme yaparlar değerin gayet güzel derler. hızın mükemmel :) daha ne istiyorsun. Evet hızım 1024 ile 512 arasında sürünüyorum. Telekom görevlisi " Kardeşim biz 100mb hızlarla uğraşıyoruz diyor!" Yanıtım "Ben 100mbit istemiyorum 8mbit hızı bana göster bilgisayarda diyorum" susuyor! Hepsi sahtekar. Dürüst ticaret yapan yok memlekette!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play