Mobil ödeme ile tavuk yemek mümkün!

Ünlü fast-food firması, yeni mobil ödeme yöntemiyle nakit sıkıntısını ortadan kaldırıyor!

Mobil ödeme ile tavuk yemek mümkün!

Yanınızda nakit para ya da kredi kartı bulunmaması, KFC'den yemek yemenize engel olmayacak. KFC'nin yeni mobil ödeme şekli 'Hesap Cepte' sayesinde 444 3 555 KFC Lezzet Hattı'ndan ya da kfcturkiye.com.tr adresinden vereceğiniz siparişlerinizi artık cep telefonunuzla ödeyebiliyorsunuz.

Bunun için, Avea Mobil Ödeme, Turkcell Mobil Ödeme ve Vodafone Mobil Ödeme sistemi kullanılıyor. Mobil ödemede sipariş ücreti faturanıza yansıtılıyor ya da TL bakiyenizden düşüyor. Böylece KFC lezzetlerine nakit sıkıntısı yaşamadan ulaşabiliyorsunuz.

Cepten Ödeme nedir?

Cepten Ödeme (mobil ödeme) alışveriş ve ödemelerin tek bir SMS ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan servis. KFC'de cepten ödemenin geçerli olduğu satış kanalları ise Çağrı Merkezi ve www.kfcturkiye.com web adresi.

Sistem nasıl işliyor?

kfcturkiye.com.tr web adresi üzerinden sipariş vermek isteyen kişi çıkan ekrana cep telefonu numarasını yazıyor. Cep telefonuna gelen SMS onaylanınca teslimat adresine sipariş gönderiliyor.

444 3 555 KFC Lezzet Hattı'nı arayarak sipariş verirken ise, çağrı merkezi elemanı çıkan ekrana manuel olarak tutarı ve kullanıcının cep telefonunu yazıyor. Kullanıcı, cep telefonuna gelen onay SMS'ini 'Onay' ya da 'Evet' yazarak cevaplıyor.

Mobil Ödeme hizmeti, KDV dahil toplam 1,50 TL olarak Avea, Turkcell veya Vodafone Mobil Ödeme ile kullanıcıların faturasına yansıtılıyor veya TL bakiyesinden düşüyor. SMS ücreti Avea ve Turkcell'de: 50 Kr (KDV, OIVli), Vodafone'da 41 Kr (KDV, OIVli). İşlemin tamamlanması için cep telefonunuza gelecek SMS'e onay vermek gerekiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir