Mobil telefonlar için PES 2009 yolda!

Konami'nin başarılı oyunu PES 2009'un mobil sürümü bu sonbaharda kullanıcılarla buluşacak.

Ünlü Japon firması Konami'den yapılan açıklamaya göre mobil telefonlar için geliştirilen Pro Evolution 2009 (PES), bu sonbaharın başlarında kullanıcılarla buluşacak.

Glu Mobile tarafından yayınlanan ve sonbaharda dağıtımı öngörülen PES 2009, PES 2008'de görülen başarıdan sonra devamının yayınlanmasına karar verildi.

PES 2008'in bütün özelliklerini içerisinde barındıran PES 2009, farklı olarak yeni bazı özellikleriyle de kullanıcıların dikkatini çekeceğe benziyor. Yeni sürümle gelen bu yeni özelliklerin başında ise Bluetooth multiplayer mod bulunuyor.

Bu özellik sayesinde birebir maçların kıyasıya yaşanacağının altını çizen Konami yetkilileri, animasyonların, kontrollerin ve sahaların daha da iyileştirildiğine de açıklamasında yer verdiği diğer ayrıntılar oldu.

PES 2009'un resmi olarak sembolü ise Arjantinli futbol yıldızı Lionel Messi oldu. Böylece Barcelona'nın bu as oyuncusu tüm PES 2009 sürümlerinin sembolü olmuş oldu.

PES 2008'in futbol yıldızı ise şu an İngiliz Manchester United takımında top koşturan Portekizli Cristiano Ronaldo'ydu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

cepteki pes08 muhteşem, bilgisayardaki fifa08 den daha iyidir

iPhone versionu var mı ?

ya ben yükledim telefonuma arkadaşımla maç yapmak istiyorum ama bi türlü bulmuyor benim telefon onu buluyor bu sefer o errror veriyor.bence multiplayer tam gelişmemiş veya biz yapamıyoruz buralarda mltiden maç yapan varsa lütfen bizede öğretebilir mi?

nasıl inicek bulmadım

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Mobil telefonlar için PES 2009 yolda!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir