Mobil YouTube'a çevrimdışı desteği geliyor!

YouTube, yakında hepimizin uzun süredir istediği bu özelliği sunmaya başlayacak!

  • Zeynel A. Öztürk
Mobil YouTube'a çevrimdışı desteği geliyor!

YouTube, yakında sunacağı bir güncelleme ile videoları çevrimdışı seyretmek üzere cebimize kaydetmemize izin verecek. Bu sayede internete bağlanamadığımız zamanlarda da kaydettiğimiz videoları izleyebileceğiz.

YouTube'un Creators blog'unda verilen bilgiye göre yeni işlev, kullanıcıların videoları telefonlarına kısa bir süreliğine "eklemelerine" ve internet bağlantısı olmadığında izlemelerine izin verecek. Bahsedilen "kısa sürenin" ne kadar kısa olduğu ise henüz bilinmiyor.

Blog'a göre yeni işlev, Kasım'da mobil platformlardaki uygulamalarda yapılacak diğer yeniliklerle beraber ortaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

aferin google aadam oluyosun

birçok insan zaten çevrimdışı izliyor bilmeyene kolaylık olmuş bu.

Tam aradığım özellik !!!

Evet yıllardır beklediğim bir özellikti. Hem sunucu trafiğini azaltacak hem de videolardaki reyting sayısının daha net olmasını sağlayacak.

Bu Windows Phone da vardı şuan güncellemeler nedeniyle çalışmaz durumda.

Microsoft'un YouTube uygulamasında vardı bu ancak Google "YouTuber'lara Para kaybettiriyor" diye kaldırtmıştı, şimdi kendisi bunu yeniymiş gibi sunuyor. ÇOK YARATICISIN GOOGLE...

Windows Phone'un uygulamasında bu vardı zaten. Sonra Google mırın kırın etti diye kaldırıldı. Google'ın tek bildiği çakallık. Şimdi de kendi yapmış gibi gösteriyor. Ayrıca Çevrimdışı dinleme olanağını kaldırmasına rağmen saçma sapan sebeplerle yine engelledi WP de bulunan YouTube uygulamasını. Android ve iOS uygulamalarından daha güzeldi.

Microsoft'un Windows Phone için çıkardığı uygulamada zaten önceden vardı. Sonra Google indirme özelliği olmasını istemedi. Sonra indirme özelliği çıkartılmış olarak güncellendi. Sonra Google Mağazadan uygulamayı çıkarttırdı. Şimdi birlikte yine bir uygulama çıkarttılar. Şimdi de bağlantısını kesdiler. Yok neymiş efendim yeteri kadar kullanışlı değilmiş. Senin lanet uygulamandansa Microsoft daha iyi yapmıştı. Google'ın amacı Windows Phone kullanımı azaltmak. Artık Bing kullanacağım zaten yenilenecek. Microsoft Windows 8.1 de çıkartıcak herşey mükemmel. Microsoft'u seviyorum.

@20 Eyl 2013 00:34 Günümüzde bir işletim sistemini değerli kılan en önemli şey,kaliteli uygulama sayısı ve çeşitliliği. Bu yoksa işletim sistemi para etmez. Yani, Windows şu anda pek iş yapmaz halde ancak ileriki yıllarda daha iyi olacağını umuyorum.

Sen de yorum yaz