Moda ve müzik bu kulaklıklarda buluştu

GoldMaster'ın yeni renkli kulaklıkları, size tarzınızı tamamlayacak eğlenceli bir aksesuar sunuyor!

Moda ve müzik GoldMaster'ın kulaklığında buluştu

Her yaş grubuna hitap eden birbirinden renkli, eğlenceli ve kullanışlı ürünlere imza atan GoldMaster, moda ve müziği buluşturduğu yeni tasarımı HP-191 BT kulaklık ile dikkat çekiyor.  Turuncu, beyaz, pembe ve siyah renklerindeki kulaklıklar, giyiminiz ne olursa olsun sizi her zaman tarz sahibi gösteriyor. Müzik keyfini doruklarda yaşayacağınız GoldMaster renkli kulaklıklar tarzınızı tamamlayacak eğlenceli bir aksesuar oluyor.

Tablet PC, PC, cep telefonu, iPod Touch üzerinden müzik dinleyebilme, PC ve tablet üzerinden SKYPE ile sesli konuşulabilme, cep telefonu üzerinden görüşme yapabilme özelliklerine sahip renkli kulaklıklar; 10 saate kadar müzik dinleme, 11 saate kadar konuşma imkanı sunuyor. Ses açma kapama, şarkı değiştirme, cihaz üzerinden arama yapıp/reddedebilme gibi özelliklere de sahip olan GoldMaster renkli kulaklıklar; telefon geldiğinde otomatik geçiş yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

NOKIA ve bir markanın ortak yaptığı ürünün çakması olmuş...

Monster :) Beats By Dr Dre :P

Yeni tasarım degil yeni çakması:) bang&olufsenin kulaklıgını yapmıslar. Bu firma ne zaman kendine ozgu bişe yaptıkı zaten?

kablosuz olması çok güzel, çantada çok karışıyordu....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play