Modern Warfare 2: Film tadında video...

Call of Duty - Modern Warfare 2: Yeni videoyu görünce kendinizi sinemada sanabilirsiniz...

  • Halil Mollaoğlu
Modern Warfare 2: Film tadında fragman
Modern Warfare 2: Selef oyun, geçen senenin en iyi FPS oyunları arasında yer alıyor.

Milyonlarca FPS hayranının merakla beklediği oyunla ilgili nihayet bir gelişme oldu: İlk önce ödüller duyuruldu, sonra bazıları Infinity Ward çalışanlarını Xbox Live'da Modern Warfare 2 oynarken gördü ki, bu oyunun tamamlandığı anlamına geliyordu. Şimdiyse aksiyon filmlerinin aratmayacak bir fragman yayımlandı.

"Infamy" (yüz karası) olarak adlandırılan fragman birinci sınıf aksiyon sahneleri vaat ediyor. Derin anlamlı müziklerle bezenmiş dramatik savaş sahneleri, İncil'den yapılan alıntılar eşliğiyle tam bir film fragmanına dönüşüyor.

Popüler FPS oyununun ikinci bölümü ilk bölümün hikayesini kaldığı yerden devam ettiriyor ve oyuncuyu yine Rus ayrımcılarla ve uluslar arası teröristlerle muhatap ediyor. Call Of Duty: Modern Warfare 2, Xbox 360, PS3 ve PC için Kasım ayında piyasaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

pek tutmadım su modern warfare 2 yi.

süper unreal engine motoru harika

Çokkkk güzel olcak ww2

burda kasımda diyor videoda 11.10.09 diyor ..? hangisi doğru .!!
:))

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
burda kasımda diyor videoda 11.10.09 diyor ..? hangisi doğru .!!
:))
Bugün 20:23

Ecnebiler tarih formatını Ay-Gün-Yıl olarak sıralarlar genelde. Bahsi geçen tarih de Kasım 10-2009 (10-Kasım-2009).

unreal engine kullanmıyor oyun quake motoru kullanıyor

oyunu deli gibi bekliyordum ama artık soğumaya başladım incil , washington anıtı , teröristler ya rusyadan ya ıraktan çıkar mantığı ne oluyoruz ne biçim amerikan propagandası yapıyor adamlar uyanın

sorgulamak lazım bu adamların sponsorları kim yani oyunun nasıl olacağına karar verenler!!! acaba obama nın sponsorları olabilir mi???

burda kasımda diyor videoda 11.10.09 diyor ..? hangisi doğru .!!
:))
______________________

Yanlış hatırlamıyorsam yabancılar, tarihi yazarken ay/gün/yıl olarak yazıyorlar, yani bu durumda verilen tarih doğru..Yanlışım varsa düzeltin :)

Son Ayarlarda Hangi Pc Acar Merak Ediyorum:D

Alıntı:burda kasımda diyor videoda 11.10.09 diyor ..? hangisi doğru .!!
:))

Onların tarih biçimi farklı (Ay - Gün - Yıl) olduğundan 10 Kasım doğru tarih.

call of duty 4 ful oynayabiliyorsanız bunuda ful oynarsınız adamlar xbox oyunundan port yapıyorlar pc ye xbox ın kapasitesi belli isterse modern warfare 5 gelsin gereksinim değişmez

incilden alıntılar Teröristlerin Ortadoğu'dan çıkması falan tamamen amerikan propagandası hiç sevmedim. Aslında pc oyunlarının konularının bile nasıl seçldiği ile ilgili bir araştırma yapılabilir. Çoğu oyunda amerikalılar kahraman ortadoğulalar terörist. Kimin terörist olduğu aşikar aslında. Yüzbinbinlerce Iraklı'yı öldüren yüzibinlerce filistinlinin öldürülmesine göz yuman ve destekleyen bu ülkenin kendisi terörist. Emperyalizm kendini pc oyunlarında da gösteriyor malesef.

batılıların şu tarih yazışlarındaki mantığı hiç anlayamamışımdır.:/

Ya şu politik söylemleri bırakın bu oyunu biz yapsaydık bizde kendi propagan damızı yammıyacak mıydık oyunu yapanlar abd li kendilerini tabikide kahraman gibi gösterecekler oyunu alırsın oyunarsın bititirsin olurbiter işi bukadar ciddiye almanın ne gereyivar

Sen de yorum yaz