Modern Warfare 3'ün büyüleyen videosu!

Call of Duty: Modern Warfare 3'ün ortaya çıkan son videosu, yeni bir bombayı müjdeliyor!

  • Melik Arslan

Oyun camiasında adını altın harflerle kazımış olan FPS oyunlarından biri, hiç kuşkusuz Call of Duty serisindir. Bu serinin yeni Modern Warfare oyunu olan MW3'e ait tanıtım videosu nihayet yayınlandı.

FPS türü oyun sevenlerin favori oyun serilerinden olan Call of Duty Modern Warfare serisinin 3. oyununun 8 Kasım'da raflarda olacağı da tanıtım videosunun sonundaki yazıyla resmi olarak açıklanmış oldu.

Call of Duty serisinin piyasaya sürülmüş olan son oyunu Black Ops, ABD'de tüm zamanlarda en çok satan oyun olmuştu. Aynı başarı, içinde Londra, Paris, Almanya ve New York gibi birçok değişik mekân barındıracak olan Call of Duty: Modern Warfare 3'ten de bekleniyor.

Büyüleyici Modern Warfare 3 videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

süper bi oyun olcak o kesin

süper araba yarışı olmuş.

oley çıktığı gün alrım

oyunun geçtiği mekanlara bakılırsa bourne serisinden baya bir esinlendikleri anlaşılıyor. hadi bakalım...

tek kelimeyle süper infinity ward gitti ama sledgehammer games te küçümsenecek bir yapımcı stüdyo değil (dead space geliştiren stüdyonun yöneticeleri kurmuştur) ... hadi hayırlısı :D

8 Kasım'da yeni bir rekor bizi bekliyor gibi BO u sevmeyenler MW serisini sevenler MW'ye aç olduklarından alacaklardır. BO u sevenler zaten CoD serisini tutan bundan sonra çıkan MW3 ü pas geçmeyip alacaklardır diye düşünüyorum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play